يکشنبه ٠٤ آبان ١٣٩٩
نطق پیش از دستور


عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:
با توجه به اینکه سلامت پرسنل جزء اولویت ما می باشد نیاز است تجدید نظری در ساعت کار پرسنل شهرداری صورت گیرد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فاطمه جراره در نطق پیش از دستور یکصد و نود و هفتمین جلسه رسمی شورای این شهر، با اشاره به ساعت کار پرسنل شهرداری بیان کرد: با توجه به شرایط حال حاضر کشور و جهان در مورد بیماری کرونا، باید ساعت کار پرسنل شهرداری مد نظر باشد و در این زمینه تجدید نظری صورت گیرد، چرا که پرسنل حدود ۹ ساعت در محیط کار هستند و با توجه به حضور ارباب رجوع در شهرداری و آلوده بودن محیط کاری، نیاز است شورای شهر با یک برنامه ریزی، برای این مسئله تصمیمی بگیرد.
 ٠٧:٤٦ - 1399/07/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
شهرک پیامبر اعظم بدون متولی رها شده است/ دستگاه های خدمات رسان باید به سطحی از تعامل برسند که آسایش و رفاه شهروندان را فراهم نمایند
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان داشت : کمترین رفاه و آسایش در سطح شهر بندرعباس مربوط به شهرک پیامبر اعظم(ص) می باشد که متاسفانه بدون سرپرست رها شده است.
 ٢٣:٠٦ - 1399/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:
ناتوانی شهرداری در اجرای به موقع پروژه ها خسارات هنگفتی به شهر وارد کرده است/ تعویق در پروژه بی آرتی به دلیل بی برنامگی در شهرداری مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است / وجود شهربازی در شهر بندرعباس در حال حاضر جز آرزوهای مردم شهر شده است
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: انجام ندادن به موقع پروژه های نیمه تمام عمرانی شهرداری خسارتی هنگفتی به شهر و شهرداری وارد کرده است و سریعا باید به سرانجام برسد.
 ١٠:٤١ - 1399/07/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
فيصل دانش، سخنگوي شوراي شهربندرعباس:
حال ورزش استان خراب است/ نگاه اداره كل ورزش كاملا سياسي است /دوران تيره و تار ورزش استان را سپری می کنیم
نایب رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: بدترین دوران ورزش استان را سپری می کنیم . اوضاع ورزش بدلیل ضعف مدیریت خراب است و سلامت جامعه نیز بدلیل عملکرد اداره ورزش و جوانان به خطر افتاده است، اداره ورزش و جوانان واقعا منفعل است و در سکوت کامل بسر می برد.
 ٢٢:٣٤ - 1399/07/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
فیصل دانش، نايب رييس و سخنگوي شورای شهر بندرعباس:
به دنبال مولانا بودن به دنبال عرفان بودن است/ ما باید از شخصیت مولانا بگونه ای استفاده کنیم که جوانان با پیروی از ان در مسیر اخلاق قرار گیرند
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فیصل دانش در نطق پیش از دستور یکصد و نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی این شهر بیان کرد: امروز، روز جهانی مولانا است و صحبت از مولانایی می کنیم که در ایران مظلوم واقع شده و به صورت رسمی هیچ بزرگداشت و مراسم جدی برای ان برگزار نمی شود .
 ٢٢:٣٠ - 1399/07/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 25579

بازدید امروز : 51

کل بازدید : 300781