ساعت
اوقات شرعی
نطق پیش از دستور


اسماعیل بواشه، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس
انتصابات خارج از قاعده و عدم نظارت در شهرداری بندرعباس سبب بروز فساد شد/ با توجه به اتفاقات اخیر در شهرداری بندرعباس، دستگاه های نظارتی درون شهرداری می بایست پاسخگو باشند
🔻عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با تاکید بر لزوم پاسخگویی حراست شهرداری بندرعباس به عنوان بازوان نظارتی در خصوص عدم نظارت بر عملکرد شهرداری گفت: هنوز برای طرح سوال از شهردار دیر نشده است و از اعضای شورا می‌خواهم در این امر جلودار باشند.
 ٢٢:٤٧ - 1399/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
رضا حیدری زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس
رای شورای اقتصاد وحی منزل نیست/ ظاهرامردم هرمزگان فریادرسی ندارند
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : دریافت عوارض با توجه به نصب دوربین قبل از پل ایسین مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است و بنظر می رسد جانمایی و کار کارشناسی آن ایراد دارد.
 ٢٢:٤٥ - 1399/05/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
*یارانه های تکلیفی دولت به شهرداری پرداخت نمی شود*
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: یارانه های تکلیفی دولت به شهرداری پرداخت نمی شود، بعنوان مثال یارانه اتوبوس از محل سهم دولت، چند سال است که پرداخت نشده است.
 ١٥:١٧ - 1399/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
*واکنش رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس به اتفاقات اخیر شهرداری:*
*مردم تحمل شنیدن اتهام فساد در سطوح بالای شهرداری را ندارند/ دستگاه قضا تا رسیدن به سرمنشاء فساد کار را ادامه دهد و از نعره ها نهراسد*
⭕فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای این شهر به اتفاقات اخیر در شهرداری اشاره کرد و گفت: اوضاع اسفناک امروز شهر و شهرداری بندرعباس نتیجه لجاجت و پافشاری بر تصمیمات نادرست و انتصابات ناصواب و نشنیدن خیرخواهی آشکار و پنهان مشفقان دلسوز بوده است؟ ومردم تحمل شنیدن اتهام فساد در سطوح بالای شهرداری را ندارند.
 ١١:١٣ - 1399/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
کیانوش جهانبخش، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
فاضلاب شهر بندرعباس به مشکل امنیتی تبدیل شده است/ شرکت ژرف کار جم صلاحیت انجام پروژه های آب و فاضلاب را ندارد
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: مشکل فاضلاب شهر بندرعباس از یک مطالبه اجتماعی و زیست محیطی و بهداشتی به بحران امنیتی که متاسفانه فرسایشی و ناامیدکننده شده،تبدیل گردیده است.
 ٢٠:٤٩ - 1399/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>