ساعت
اوقات شرعی
یادداشت ها


مجید عسکری زاده
خورها محیط ساحلی نیمه بسته ای از آب هستند که با آبهای آزاد مرتبط می باشند و آب دریا به میزان قابل ملاحظه ای توسط آبهای کم شور رودخانه یا آب باران که از خور خارج می شود، رقیق میگردد .
 ١٣:٥٤ - 1398/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجیدعسکری زاده
تشریح وضعیت شهرداریها در برنامه ششم توسعه(نقدی بر برنامه توسعه ششم)
برنامه‌ریزی برای توسعه در هر کشوری با توجه به نیازها و شرایط و متقضیات آن کشور صورت می گیرد و ظرفیت ها و نیازهای هر کشوری نوع خاصی از برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت را مشخص می کند.
 ٢٠:١٣ - 1398/11/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده
بررسی نقش مدیریت شهری در تحقق اقتصاد مقاومتی
باید دقت داشت که اقتصاد مقاومتی درشهرداریها فرصتی است که ظرفیت های ناشناخته شهرداری را در مسیر حذف اتلاف ها وایجاد بهبود وبهره وری فعال می کند
 ١٣:٠٣ - 1398/11/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده
ضرورت ایجاد مرکز پژوهش ها و‌ مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر بندرعباس
مطمئنا یکی از مسائل پیچیده در دنیای امروز ما گسترش بیش از حد جمعیت در شهرهای بزرگ می باشد. که برخی از شهرهای کشور ما نیز از این مشکلات بی نصیب نمانده اند ،بخصوص در استان هرمزگان که با توجه به افزایش روز افزون جمعیت در شهرهای بزرگ آن نظیر بندرعباس و... همچنین رویارویی با مسائل پیچیده حوزه مدیریت شهری، ضرورت ایجاد مرکز علمی و پژوهشی احساس می شود. و از آنجا که پایه و اساس مدیریت، پژوهش و تحقیق می‌باشد، مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز به عنوان بازوی علمی، تحقیقاتی با هدف انجام مطالعات به منظور ارائه نظرات کارشناسی و مشورتی به اعضای شورای اسلامی و کمیسیون‌های گوناگون شورا، می تواند همانند دیگر شهر های بزرگ تاسیس شود. این مرکز به منظور مبتنی کردن تصمیم گیری ها بر روش های علمی و بررسی های کارشناسی شورای اسلامی بندرعباس راه اندازی خواهد شد .
 ٢١:٢٧ - 1398/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجیدعسکری زاده
نهضت سواد آموزی؛ فرصت دوم آموختن ومهارت آموزی
سنگ بنا و شالوده و اساس نظام فکری در دین مبین اسلام "تعلیم و تربیت "است و برای اثبات این مدعا رجوع به این حدیث نبوی کافیست که نبی گرامی اسلام فرموده اند"بالتعلیم أُرسِلتُ،برای آموزش و تعلیم فرستاده شده ام".و از نظر دین مبین اسلام ،آموختن و دانش آموزی ،ابزار دانایی است و برای همین است که نخستین فرمان آخرین کتاب الهی "امر به خواندن"است
 ٠٠:٠٣ - 1398/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>