ساعت
اوقات شرعی
یادداشت ها


مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
مشارکت شهروندان ؛ رمز موفقیت در مدیریت بحران
بحران رویدادی است که به طور طبیعی یا به وسیله بشر، به طورناگهانی یا به صورت فزاینده به وجود آید و سختی و مشقتی را به جامعه انسانی تحمیل کند که برای برطرف کردن آن، نیاز به اقدامات اضطراری ، اساسی و فوق العاده می باشد. مدیریت بحران علمی کاربردی است که به وسیله مشاهده سیستماتیک بحران ها و تجزیه و تحلیل آنهادر جستجوی یافتن ابزاری است که به وسیله آن ها بتوان از بروز بحران ها پیشگیری نموده و یا در صورت بروز آن، درخصوص کاهش اثرات آن آمادگی لازم، امدادرسانی سریع و بهبود اوضاع،اقدام نماید.
 ١٣:١١ - 1399/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
ضمن تقدیر از زحمت مسؤولان استان تقاضامندیم در کنار اتخاذ سیاست های بهداشتی، نسبت به اتخاذ سیاست های اقتصادی برای کمک به اقشار کم در آمد هم اقدام کنند.
ضمن تقدیر از زحمت مسؤولان استان تقاضامندیم در کنار اتخاذ سیاست های بهداشتی، نسبت به اتخاذ سیاست های اقتصادی برای کمک به اقشار کم در آمد هم اقدام کنند.
 ٢١:٤٣ - 1399/01/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
باید برای حفظ سلامت مردم از تمامی امکانات برای پیشگیری و مقابله باویروس کرونا استفاده کنیم.
تیم های کنترلی در مبادی ورودی شهر مستقر وبه بطور جدی ورودی شهر را کنترل ونظارت کنند.
 ١٩:٠٧ - 1398/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده
شکست کرونا ؛ درایت مسولان، مشارکت شهروندان
بعد از ورود *کرونا* به ایران، علاوه بر هراس عمومی از ورود این بیماری در بین شهروندان، خبرها در زمینه آمار قربانیان و مبتلایان نیز به سرخط رسانه‌ها تبدیل شده است. چند روز پس از این که وزارت بهداشت رسماً ابتلای چند نفر به ویروس کرونا را تایید کرد. موجی از نگرانی ها در میان مردم بوجود آمد. بحران کرونا بحرانی نیست که نتوان آن را کنترل کرد اما ابتدا باید بپذیریم که بحرانی وجود دارد و مردم نیز با مسئولان همکاری کرده و مسولین کار گروهی ویژه با اعتبار مشخص را تشکیل و با قدرت جهت مبازره با ویروس کرونا دست به کار شوند.
 ١٩:٠٤ - 1398/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجید عسکری زاده
روز مهندس؛ روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار و ابداع در عرصه اندیشه ورزی و عملگرایی
پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت دانشمند، شاعر، فیلسوف، ریاضی دان منجم و مهندس برجسته ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها و خودباوری های مهندسان این سرزمین است.نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی بشر همواره و در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه‌ای داشته است و در این زمینه ایرانیان در زمره پیشگامان محسوب شده و اندیشه های ناب و نگاه دقیق دانشمندان تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، نظیر خواجه نصیرالدین طوسی، فارابی، ابوریحان بیرونی و ابن سینا موید این ادعا و در عصر حاضر نیز الهام بخش طرح‌های نو در جهان به شمار می‌رود.
 ١٠:٤٩ - 1398/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>