چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩
اخبار > شهرک پیامبر اعظم بدون متولی رها شده است/ دستگاه های خدمات رسان باید به سطحی از تعامل برسند که آسایش و رفاه شهروندان را فراهم نمایند


  چاپ        ارسال به دوست

مجید عسکری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

شهرک پیامبر اعظم بدون متولی رها شده است/ دستگاه های خدمات رسان باید به سطحی از تعامل برسند که آسایش و رفاه شهروندان را فراهم نمایند

🔰عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان داشت : کمترین رفاه و آسایش در سطح شهر بندرعباس مربوط به شهرک پیامبر اعظم(ص) می باشد که متاسفانه بدون سرپرست رها شده است.


🔰به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،مجید عسکری زاده در نطق پیش از دستور صد و نود و ششمین جلسه رسمی شورای شهر ،که با دستور کار "بحث و بررسی پیرامون ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی ورودهای شهر بندرعباس" برگزار شد، بیان کرد: کمترین رفاه و آسایش در سطح شهر بندرعباس مربوط به  شهرک پیامبر اعظم(ص) است و تاکنون تعامل مناسبی بین شهرداری و مسکن و شهرسازی در این زمینه صورت نگرفته است.


🔰رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با توجه به اینکه پیش‌بینی شده سال پربارانی داشته باشیم مسکن وشهر سازی تمهیدات لازم در زمینهٔ زیرساخت‌های این شهرک بیندیشد تا شهروندان بتوانند از خدمات شهری که حقشان است بهره‌مند شوند.


🔰 عسکری زاده با اشاره به اینکه در طرح تفضیلی شهربندرعباس که  انگیزه و اراده ای برای انجام آن دیده نمیشود، افزود: طرح تفضیلی شهر بندرعباس از سال 69 تاکنون بازنگری نشده است و انگیزه و اراده ای برای انجام این طرح وجود ندارد و هنوز به نتیجه نرسیده است.


🔰وی تصریح کرد: مکانی برای اسکان شهروندان در مواقع اضطراری و پدافند غیرعامل نداریم و از مسکن و شهرسازی واستانداری درخواست نمودیم که زمینی جهت احداث پارک چند منظوره درشمال بلوار شهید رجایی به مساحت 150 هکتار در اختیار شهرداری قرار دهند تا هم در مواقع اضطراری و هم پدافند غیر عامل و همچنین اسکان میهمانان و گردشگران استفاده شود که با پیگیری‌هایی که داشته ایم  هنوز به نتیجه‌ای نرسیده  است.


 🔰عسکری زاده در ادامه اظهار داشت : ورودی و خروجی بندرعباس زیبنده این شهر نیست، بارها این مسئله را مطرح کرده ایم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیده است، طبق بازدید های متعددی که با مدیران مربوطه از ورودی وخروجی شهر داشته ایم، وعده‌هایی در زمینه ی ساخت المان و فضای مناسب داده شد اما به‌ جایی نرسید.


🔰این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار داشت : دستگاه‌های خدمات رسان باید به سطحی از تعامل برسند که آسایش و رفاه شهروندان را فراهم کنند. شورای شهر بندرعباس وظیفه خود می‌داند که به دنبال فراهم کردن این تعامل و تعادل قدم بردارد


٢٣:٠٦ - 1399/07/15    /    شماره : ١٠٨٢٢    /    تعداد نمایش : ٦٩خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 26700

بازدید امروز : 132

کل بازدید : 310233