چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩
اخبار > حال ورزش استان خراب است/ نگاه اداره كل ورزش كاملا سياسي است /دوران تيره و تار ورزش استان را سپری می کنیم


  چاپ        ارسال به دوست

فيصل دانش، سخنگوي شوراي شهربندرعباس:

حال ورزش استان خراب است/ نگاه اداره كل ورزش كاملا سياسي است /دوران تيره و تار ورزش استان را سپری می کنیم

💢نایب رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: بدترین دوران ورزش استان را سپری می کنیم . اوضاع ورزش بدلیل ضعف مدیریت خراب است و سلامت جامعه نیز بدلیل عملکرد اداره ورزش و جوانان به خطر افتاده است، اداره ورزش و جوانان واقعا منفعل است و در سکوت کامل بسر می برد.


💢فیصل دانش در نطق پیش از دستور یکصدو نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان نتوانسته برای ورزش استان مفید باشد، این اداره مصالح ورزشی را قربانی مصالح سیاسی کرده است.

💢وی افزود: مدیریت اداره ورزش و جوانان براي بقاء خود درحال برنامه ریزي و رايزني است و در اين ميان اين ورزش است كه لطمه خورده و قرباني می شود.


💢دانش ادامه داد: اداره ورزش و جوانان برخي هیئت های ورزشی را گروگان می گیرد تا با سیاسیون معامله کند.هيئت های ورزشی برگ برنده ای برای امتیاز گرفتن از سیاسیون شده است.


اين عضو شورای شهر بندرعباس تصریح کرد: چرا روسای هیئت های ورزشی ما سیاسی هستند؟ چرا به نظرات تخصصی اهالی ورزش اهمیت داده نمی شود؟ چرا کارشناسان ورزش ما نباید رئیس هیئت باشند؟ چرا توجه كافي و درستي به باشگاههاي ورزشي نمي شود؟


💢وی افزود، متاسفانه انتخابات مجامع ورزشي به گونه ای مهندسي می شود که مدير دستگاه براي بقای مدیریتی خود بتواند از این هیئت ها استفاده کند ، لذا حال ورزش استان خراب است و دوران تيره و تار ورزش استان را سپري مي كنيم.


٢٢:٣٤ - 1399/07/08    /    شماره : ١٠٧٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٥خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 26699

بازدید امروز : 127

کل بازدید : 310228