ساعت
اوقات شرعی
اخبار


مصاحبه اختصاصی دریا با فاطمه جراره رئیس شورای شهر بندرعباس
برخی از اعضاء شورا که از تذکر آقای مرادی برآشفتند، خودشان بدنبال کسب تکلیف از نماینده دیگرند/ جراره و بواشه دو رای دارند و بقیه باید مشخص کنند از وضعیت موجود راضی هستند یا خیر؟
این روزها فضای خبری استان پر شده از خبرها و تحلیل های مختلف در خصوص شورای شهر بندرعباس و طرح سوال از شهردار این شهر، درحالی که عباس امینی زاده برای پاسخ به سوالات سوال کنندگان تا کنون دو بار در صحن شورای شهر حاضر شده است اما هیچکدام از این جلسات هر بار به دلیل غیبت اعضا رسمیت نیافته است. همین امر انتقادات بسیاری را متوجه شورای شهر نموده است. برای روشن تر شدن موضوع با فاطمه جراره رئیس شورای شهر و یکی از دو عضو امضای کننده طرح سوال از شهردار به گفتگو نشستیم که حاصل آنرا به مخاطبین گرامی تقدیم می کنیم.
 ٢١:٢٦ - 1399/03/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
فیصل دانش ،سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرعباس:
نمایندگان بهتر است اجازه دهند موضوعات شورا در این نهاد حل شود زیرا هر گونه دخالت ممکن است کار را پیچیده تر کند.
🔸🔹فيصل دانش سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: علت غیبت اعضای شورا در واکنش به صحبت های احمد مرادی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی بوده است و اينجانب نيز بعنوان سخنگو موظف به بيان سخن اكثريت شورا هستم. اعضاء محترم شورا اعتقاد داشتند به شخصيت شورا توهين شده و در اعتراض تصميم گرفتند زمان جلسه را يك جلسه به تعويق بيندازند.
 ٠١:٥٣ - 1399/03/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)
پیام تسلیت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)
فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس طی پیامی فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
 ٢٢:٠٧ - 1399/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
فاطمه جراره،رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:
*تابوی سوال از شهردار باید شکسته شود* / *تعدادی اعضای شورای شهر، از حقوق قانونی اعضای شورا که سوالاتی از شهردار مطرح کنند، جلوگیری به عمل می‌آورند*/ *اعضای شورای شهر که در جلسه حضور ندارند باید پاسخ قانع‌کننده‌ای برای شهروندان داشته باشند*
جلسه یکصد و هفتاد و هشتمین شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور پاسخگویی شهردار بندرعباس به سؤال دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر به دلیل به حدنصاب نرسیدن به پایان رسید.
 ١٩:١١ - 1399/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخگویی شهردار به سوالات اعضای شورای شهر به جلسه آینده موکول شد
پاسخگویی شهردار به سوالات اعضای شورای شهر به جلسه آینده موکول شد
⭕رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : با توجه به اینکه از قبل اعلام شده بود که شهردار بندرعباس در جلسه یکشنبه (امروز) جهت پاسخگویی به سوالات اعضای شورا حضور پیدا می کنند ، انتظار می رفت که اکثریت اعضا در این جلسه حاضر شوند.
 ٢١:٤٠ - 1399/03/11 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>