ورود اعضا
شنبه ٠٩ ارديبهشت ١٣٩٦

Slide thumbnail

  1. مقام معظم رهبری : شوراها از مظاهر مشاركت مردمی و برای تسهیل امور مردم است.
آخرین اخبار
تجلیل از دانش آموز نخبه ومخترع بندرعباسی در شورای شهر بندرعباس تجلیل از دانش آموز نخبه ومخترع بندرعباسی در شورای شهر بندرعباس
دانش آموز نخبه بندرعباسی مبینا وطن خواه با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس مورد تجلیل و تقدیر اعضای شورای شهر قرار گرفت.
1396/1/30
با پیگیری شورای شهر یک شرکت ایتالیایی انرژی‌های پاک را به بندرعباس می‌آورد با پیگیری شورای شهر یک شرکت ایتالیایی انرژی‌های پاک را به بندرعباس می‌آورد
نمایندگان یک شرکت ایتالیایی فعال در زمینه انرژی‌های پاک، برنامه جامعی را برای استفاده از پسماندهای بندرعباس در جهت تولید برق در جلسه شورای شهر بندرعباس ارائه کردند.
1396/1/28
با تولید و اشتغال بخش بزرگی از آسیبهای اجتماعی رفع خواهند شد
رئیس شورای شهر بندرعباس:
با تولید و اشتغال بخش بزرگی از آسیبهای اجتماعی رفع خواهند شد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "پرویز سالاری" در234امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به نامگذاری سال 96 بنام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: ازاین‌جهت مقام معظم رهبری امسال را هم در جهت کارآمد کردن مدیریت درآمدها و منابع درآمدی به‌ویژه توانمندسازی نیروی انسانی سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند چراکه اگر تولید و اشتغال داشته باشیم بخش بزرگی از آسیب‌های اجتماعی رفع خواهند شد
1396/1/21
بهسازی گلزار شهدای بندرعباس در آینده ای نزدیک
شهردار بندرعباس خبرداد:
بهسازی گلزار شهدای بندرعباس در آینده ای نزدیک
شهردار بندرعباس گفت: هر چه زیرساخت‌های فرهنگی را در سطح شهر تعمیم دهیم به‌طور حتم می‌توان به نتایج بزرگ‌تر و بهتری دست‌پیدا یابیم.
1396/1/21
حفظ و صیانت از گلزار شهداء نیازمند همکاری تمامی نهادهاست
رضا حیدری زاده گفت:
حفظ و صیانت از گلزار شهداء نیازمند همکاری تمامی نهادهاست
رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: گلزار شهداء مجموعه بسیار بزرگی است که حفظ و صیانت آن نیازمند حضور و همکاری تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی است.
1396/1/21
هفته پدران آسمانی فرصتی برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌ها است
دبیر کانون فرزندان شاهد هرمزگان:
هفته پدران آسمانی فرصتی برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌ها است
مهدی احترامی در نشست شورای شهر بندرعباس که در بخشی از آن از شماری از فرزندان شاهد و ایثارگر هرمزگان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند، اظهار کرد: هفته پدران آسمانی فرصتی ارزشمند برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدا و امام شهدا است که نام‌گذاری یک هفته به این عنوان، صرفا در استان هرمزگان است که ظرفیت ارزشمندی بشمار می‌رود.
1396/1/21
ميراث گرانبهای طبیعت را برای آيندگان بهينه نگهداريم / چرخه حیات وابسته به همه موجودات حتی از کوچکترین آنهاست
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:
ميراث گرانبهای طبیعت را برای آيندگان بهينه نگهداريم / چرخه حیات وابسته به همه موجودات حتی از کوچکترین آنهاست
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ميراث گرانبهای طبیعت را برای آيندگان و حتی فردای خودمان كه اكنون در معرض تهديد خشكسالی است، بهينه نگهداريم.
1396/1/14
اطلاع رسانی شورا
دویست و سی وپنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس
دویست و سی وپنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس راس ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 95/1/29 با حضور جناب آقای امینی زاده شهردار محترم بندرعباس و جناب آقای بهرامی مدیریت محترم آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در محل سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بندرعباس به شرح دستور کار جلسه زیر برگزار می شود:
دویست و سی و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس
دویست و سی و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس راس ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 96/1/27 با حضور جناب آقای امینی زاده شهردار محترم بندرعباس و گروه سرمایه گذاری کشور ایتالیا در محل سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بندرعباس به شرح دستور کار جلسه زیر برگزار می شود:
نطق پیش از دستور
یادداشت ها
شورا در رسانه

شورا در رسانه

نظرسنجی
به نظر شما شورای شهر در چه حوزه ای از مدیریت شهری بیشتر باید ورود پیدا کند؟

فرهنگی،اجتماعی
معماری،شهرسازی
بهداشت،سلامت و خدمات شهری
عمران،حمل و نقل و ترافیک