ساعت
اوقات شرعی
اخبار > برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بنده در زمینه‌های مختلف شهرداری برای نظارت  ورود می کنم و برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، اسماعیل بواشه در نطق پیش از دستور خود در یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک 17 مهر ماه روز جهانی پست اظهار کرد: انتصاب مدیرکل پست استان هرمزگان را تبریک می‌گویم که این نشان‌دهنده انتصاب بیشتر نیروهای توانمند بومی است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: از رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس بخاطر سخنان ارزنده شان در جلسه شورای اداری استان که در حضور ریاست قوه قضائیه انجام شد، تقدیر می شود و امید است مسائل و مشکلات مردم و همچنین شهروندان ساکن در برخی از محلات که دغدغه اسناد مالکیت دارند برطرف شود.

بواشه گفت:  شهرداری بندرعباس کمیته ای برای سرعت بخشیدن به اسناد و مالکیتی که بخشی از آن متعلق به شهرداری است تشکیل دهد تا شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم. 

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه بیان کرد:از همکارانم برای اینکه به بنده در انتخابات کمیسیون‌ها رأی ندادند تشکر می‌کنم و این مسئله از ارزش‌های بنده کم نمی‌کند و به طور جدی و مستمر نظارت خود را در بخش های عمرانی و خدماتی  شهر بندرعباس انجام خواهم داد.

بواشه عنوان کرد: با توجه به اینکه به انتخابات مجلس نزدیک می شویم نباید بگذاریم بیت المال ضایع شود و درآمدی که از پرداخت عوارض مردم حاصل می شود، می بایست جهت ارائه خدمات عمومی و رضایتمندی شهروندان هزینه شود و برای تحقق شعار شهرداری شفاف و شیشه‌ای تلاش خواهم کرد.


٢٠:٢٨ - 1398/07/16    /    شماره : ٨١٢٦    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج