جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > ترافیک و سختی تردد یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بندرعباس است / بسته شدن تقاطع بین چهارراه مرادی و چهارراه قدس مردم را عاصی کرده است


  چاپ        ارسال به دوست

رضا حیدری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

ترافیک و سختی تردد یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بندرعباس است / بسته شدن تقاطع بین چهارراه مرادی و چهارراه قدس مردم را عاصی کرده است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بندرعباس سنگینی ترافیک و سختی تردد در مرکز شهر است که آستانه تحمل شهروندان را کاهش داده است. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، رضا حیدری زاده در نطق پیش از دستور یکصد و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: هدف از ایجاد دوربرگردان یا تقاطع در سطح شهر باز کردن گره های ترافیکی است، اما اخیراً در سطح شهر شاهد بسته شدن تقاطع بین چهارراه قدس و چهارراه مرادی هستیم و با بستن این تقاطع کمکی به روان سازی ترافیک نشده است. 

حیدری زاده گفت: بسته شدن این تقاطع کسبه و مردم را عاصی کرده است و نیازمند این است که شهرداری با کمک شورای ترافیک با یک بازنگری در این طرح، این معضل و مشکل را حل نمایند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هیئت رئیسه شورا درخواست می کنم که این موضوع را به صورت جدی و هر چه سریعتر دنبال کنند تا مشکلات مردم کمتر شود.


٠٨:٣٨ - 1398/07/10    /    شماره : ٨٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٢١خروج