ساعت
اوقات شرعی
اخبار > با مدیریت صحیح و به موقع می توان جلوی مشکلات و خطرات احتمالی با کمترین هزینه گرفته شود/ تلاش نیروهای شهرداری در بارندگی های اخیر ستودنی است


  چاپ        ارسال به دوست

فاطمه جراره

با مدیریت صحیح و به موقع می توان جلوی مشکلات و خطرات احتمالی با کمترین هزینه گرفته شود/ تلاش نیروهای شهرداری در بارندگی های اخیر ستودنی است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: نیروهای شهرداری با همه ی توان در کنترل سیل احتمالی و بارندگی اخیر بی وقفه تلاش کردند تا مشکلی برای شهروندان شهر بندرعباس پیش نیاید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " فاطمه جراره" در نطق پیش از دستور یکصد و دوازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از زمانی که پیش بینی احتمال وقوع سیل شده بود، تمام نیروهای شهرداری تلاش خود را کردند تا هزینه و مشکل برای شهروندان شهر بندرعباس بوجود نیاید که جای دارد از تمامی عوامل و دست اندرکاران تشکر شود.

جراره در ادامه بیان کرد: از این همکاری و تعامل می توان نتیجه گرفت قبل از اینکه بحرانی رخ دهد و مشکلی برای شهروندان شهر بندرعباس بوجود بیاید با مدیریت صحیح و به موقع می توان جلوی مشکلات و خطرات احتمالی با کمترین هزینه گرفته شود.

وی گفت: باید در طول سال نقاط آبگیر شهر شناسایی و محلاتی که بیشترین مشکل دارند اعتباری برای آنها در بودجه دیده شود، هر چند که در طی سالهای اخیر برای این موضوع اعتبار در نظر گرفته شده ولی هنوز این مناطق با مشکل مواجه هستند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار داشت: با پیشگیری می توان جلوی بسیاری از مشکلات شهری را بگیریم و بهتر است مشکلات مناطق مختلف بخصوص محلات قدیمی و بافت های فرسوده در طول سال بررسی و رفع کنیم تا در زمان بحران با مشکلات بزرگتری مواجه نشویم.

جراره در پایان گفت: اگر نیاز به بودجه بیشتری بخصوص برای بافت فرسوده شهر است باید در بودجه شهرداری در نظر گرفته شود تا در زمان بحران شاهد کاهش معضلات باشیم.


١٩:٤٣ - 1398/01/27    /    شماره : ٧٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج