ساعت
اوقات شرعی
اخبار > به کوری چشم ترامپ و اذنابش همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم


  چاپ        ارسال به دوست

پرویز سالاری

به کوری چشم ترامپ و اذنابش همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم

به کوری چشم ترامپ و اذنابش همه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سپاه پاسداران یک نیروی عظیم نظامی با پشتوانه عمیق مردمی است و سپاه ریشه در جان و پیچیده در اعتقادات مسلمانان واقعی دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " پرویز سالاری " در نطق پیش از دستور یکصد و یازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار، با محکومیت اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی، بیان کرد: سپاه نگین درخشان اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران و عامل صلح در منطقه است، آمریکا خود در دنیا بزرگ‌ترین تروریست و حامی تروریست‌هاست و این کشور هر جایی که خون مسلمانان ریخته می‌شود دست دارد. 

پرویز سالاری گفت: تاریخچه فعالیت سپاه گواهی بر ایستادگی مقتدرانه این نیرو در برابر زیاده‌خواهی‌های امریکا و نوکران و جیره خواران آن در منطقه است و این اقدام اخیر آمریکا نشان از عقده و کینه دائمی شیطان بزرگ آمریکاست.

سالاری بیان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهروندان بندرعباس پاسداران نیلگون خلیج فارس می گوییم ترامپ از عقده و کینه دق کن که به کوری چشم تو همه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم و خواهیم بود.


١١:٥٩ - 1398/01/21    /    شماره : ٧٣٧٤    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج