ساعت
اوقات شرعی
اخبار > همایش شهر ایده آل فرصت بزرگی برای معرفی ظرفیت های شهر بندرعباس می باشد/ نفت ستاره خلیج فارس عوارض ناشی از آلایندگی را به شهرداری بندرعباس پرداخت کند


  چاپ        ارسال به دوست

مجید عسکری زاده

همایش شهر ایده آل فرصت بزرگی برای معرفی ظرفیت های شهر بندرعباس می باشد/ نفت ستاره خلیج فارس عوارض ناشی از آلایندگی را به شهرداری بندرعباس پرداخت کند

14.00

مجید عسکری زاده، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر بندرعباس:

رئیس کمیسیون اقتصاد،برنامه ریزی و بودجه شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: برگزاری همایش شهر ایده آل در شهر بندرعباس یک ظرفیت است که می تواند بابی برای گشایش فرصت ها بهتر دیده شدن شهر بندرعباس می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس "مجید عسکری زاده" در نطق پیش از دستور نود و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تقدیر و تشکر از مجموعه ی شهرداری بندرعباس و استانداری هرمزگان به لحاظ میزبانی نهمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل  بیان داشت: این همایش و نمایشگاه ایجاد بستری مناسب برای معرفی فرهنگ، ظرفیت ها و فرصت های شهر بندرعباس به سراسر کشور می باشد و قطعا در این همایش همراهی و همکاری شورای شهر نیز به رخ خواهد کشید.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح فاز سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس که با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: جای دارد که از رئیس جمهور و استاندار هرمزگان به جهت افتتاح این پروژه های عظیم صنعتی در شهر بندرعباس تقدیر و تشکر گردد.

وی افزود: متاسفانه در این افتتاح اشاره ای به آلودگی هوای شهر بندرعباس و ضررهایی که صنایع به محیط زیست شهر بندرعباس وارد می کنند، از سوی مسئولین صورت نگرفت.

عسکری زاده بیان کرد: طی سال های گذشته مبالغ هنگفت چند صد میلیارد تومانی به جهت عوارض آلایندگی نفت ستاره خلیج فارس می بایست به شهرداری بندرعباس جهت توسعه ی فضای سبز شهری و حمل و نقل عمومی پرداخت می شد که تاکنون خبری از پرداخت عوارض نشده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد : از  استاندار هرمزگان بعنوان عالی ترین مقام اجرایی استان درخواست می شود که تذکرات لازم را به این صنایع جهت پرداخت عوارض آلایندگی بدهند تا صنایع با پرداخت به موقع عوارض کمک بزرگی به توسعه و پیشرفت شهر کنند.


١٠:٣٣ - 1397/12/01    /    شماره : ٧٢١١    /    تعداد نمایش : ٩١خروج