ورود اعضا
يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > اخراج نیروهای شهرداری بندرعباس در سایه بی تدبیری مسئولین/ از ظرفیت نیروهای ماندگار در عرصه فوتبال استفاده شود


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه

اخراج نیروهای شهرداری بندرعباس در سایه بی تدبیری مسئولین/ از ظرفیت نیروهای ماندگار در عرصه فوتبال استفاده شود

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اخراج 18 نفر از نیروهای شهرداری بندرعباس گفت: 18 نیروی شهرداری بندرعباس متأسفانه در سایه بی تدبیری و اوج مشکلات اقتصادی از کار اخراج شده اند که این افراد دارای وضعیت مالی خوبی نیستند و متأسفانه هیچ حمایتی از آنها صورت نمی گیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "اسماعیل بواشه" در نطق پیش از دستور هفتاد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: کارگران تنظیف و فضای سبز از نجیب ترین و پرسخت ترین افراد شاغل در شهرداری هستند و تمام کارگران اخراج شده بالای هفت سال یا بیشتر، سابقه کاری در شهرداری دارند و به این افراد گفته شده که شما بعنوان نیروی مازاد در شهرداری هستید در حالی که نیروهایی جدیداً وارد بدنه شهرداری شده اند!!!.
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: متأسفانه در سالهای اخیر در حق این کارگران اجحاف شده است که بعنوان نمونه می توان به پرداخت نکردن حق سنوات و عیدی سالیانه و همچنین پرداخت نشدن حق بیمه درمان این کارگران اشاره کرد.
وی گفت: می بایست از این کارگران حمایت شود تا دغدغه و مشکل آنها برطرف گردد.
در ادامه اسماعیل بواشه با اشاره به تیم فوتبال شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: در جلسات گذشته در مورد تیم فوتبال شهرداری بندرعباس صحبت هایی صورت گرفت و مقرر شد یک تغییر و نگاه جدیدی با استفاده از نیروهای بومی در باشگاه ایجاد شود.
بواشه گفت: انتظار می رود در سال جدید با نگاه و رویکرد متفاوت و با کمک پیشکسوتان، ورزشکاران و جوانان متخصص شاهد صعود مراحل بالاتر این تیم در لیگ دو فوتبال باشیم .
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه خطاب به شهردار بندرعباس بیان کرد: از جنابعالی بعنوان رئیس هیأت فوتبال استان و شهردار بندرعباس توقع است که یک توجه خاصی به این بخش داشته باشید تا زمینه پیشرفت تیم فوتبال فراهم شود.
بواشه گفت: در این تیم یک سرمربی و 7 کمک مربی وجود دارد که سرمربی و4 کمک مربی این تیم غیر بومی هستند که یک کار غیر کارشناسی است و انتظار می رود که از ظرفیت نیروهای ماندگار و افرادی که سالیان سال در این عرصه تلاش کرده اند استفاده شود.
وی اظهار داشت: در رابطه با جریمه فیفا بابت مربی و بازیکنان خارجی اگر همان زمان پرداخت می شد شهرداری با چنین مشکل ارز و کسری امتیاز و هزینه بالا رفتن ارزش ارز مواجه نمی شد.
بواشه در پایان از مسئولین این تیم درخواست کرد، سمت افرادی مثل آقایان مرتضی تبریزی، تهرانی مقدم و گنجی در این تیم مشخص شود.


٢٢:٢٢ - 1397/07/22    /    شماره : ٥٧٢١    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج