دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > سگ های ولگرد موجب به خطر افتادن سلامت شهروندان بندرعباس شده اند


  چاپ        ارسال به دوست

فاطمه جراره :

سگ های ولگرد موجب به خطر افتادن سلامت شهروندان بندرعباس شده اند

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ازدیاد جمعیت سگ‌ها و آزادی و تردد دسته جمعی این گونه سگ‌ها در بندرعباس مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است که باعث ایجاد خطرات و بیماری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "فاطمه جراره" در شصت و سومین نشست علنی شورای شهر در نطق پیش از دستور خود بیان کرد: سگ های ولگرد موجب نگرانی مردم و به خطر افتادن سلامت شهروندان بندرعباس شده اند.

عضو شورای شهر بندرعباس نیز در ادامه به نگرانی و دغدغه شهروندان در خصوص سگ‌های ولگرد در سطح شهر بندرعباس اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف شهرداری‌ها ایجاد شهری پاک و امن می‌باشد و شهرداری بایستی اقدامات لازم را در خصوص جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از سطح شهر را در دستور کار قرار دهد.

به گفته وی، تردد دسته جمعی سگ7های ولگرد در شهر بندرعباس به ظاهر شهر خدشه وارد کرده است.

جراره افزود: در شورای چهارم تصمیم بر زنده گیری سگ‌های ولگرد و‌ نگهداری آنها در مکان خاصی گرفته شد که هزینه‌های زیادی به شهرداری بندرعباس تقبل کرده است که اگر قرار است هزینه‌ای برای مجموعه شهرداری بندرعباس دربرداشته باشد پس بهتر است مشکلات وجود سگ‌ها در شهر بندرعباس به طور قاطعانه در شهر بندرعباس مرتفع‌ شود.

وی گفت: بیش از یک میلیارد ریال برای زنده گیری و نگهداری سگ ها در سه منطقه شهرداری  هزینه شده اما در عمل  کار خاصی انجام نشده است.

 

وی همچنین از اخراج 12 نفر از کارکنان باغ گلهای شهرداری توسط پیمانکار بخش خصوصی خبر داد و اضافه کرد: اگر قرار بر جایگزینی نیروی انسانی است چرا از همین افراد استفاده نشده است.


٠٨:١٥ - 1397/05/01    /    شماره : ٥٤٣٧    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج