ورود اعضا
شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > برخی رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند/استخدامی‌های شهرداری باید با نظارت شورا باشد


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه گفت:

برخی رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند/استخدامی‌های شهرداری باید با نظارت شورا باشد

14.00

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: باید تمام استخدام‌ها با نظارت شورا باشد و حداقل جوانی که در هیچ باند سیاسی نیست و پارتی ندارد، بتواند استخدام شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "اسماعیل بواشه" درنطق پیش از دستور شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه برخی رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند، افزود: این افراد منافع در شهرداری و جذب نیرو منافع دارند زیرا در جلسه قبل شورای اسلامی شهر بندرعباس صحبت من نیروهای تنظیف و پاکبانان و کارگران نبود و نیست.

وی با اشاره به اینکه همین‌جا اعلام می‌کنم که اصلاً روی صحبت من با آنان نبوده است چون من همیشه حامی این عزیزان بوده و هستم، تصریح کرد: در جلسات مختلف برای حقوق این افراد تلاش کرده‌ام، همه می‌دانیم اگر یک روز این عزیزان در شهر نباشند چه می‌شود.

بواشه با اشاره به اینکه از استاندار به‌عنوان شخص اول استان می‌خواهم همتی کرده و به‌طورجدی در بحث شهرداری ورود کند تا مسائل و مشکلات شهرداری حل شود، اضافه کرد: در جلسه گذشته سؤالاتی مطرح شد که نماینده شهرداری پاسخ‌هایی داد که قانع نشدم.

وی عنوان کرد: تعداد زیادی نیرو دریک سال گذشته جذب شهرداری شده است.بواشه با بیان اینکه علاوه بر این‌ها حتی نیروهای شرکتی که جذب‌شده‌اند در مناطق کار می‌کنند یعنی نیرو به‌عنوان تنظیف جذب‌شده اما کار دفتری در مناطق می‌کند یعنی تغییر وضعیت صورت گرفته است.

 


١١:٣٣ - 1397/04/11    /    شماره : ٥٣٨٤    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج