ورود اعضا
شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > مهمترین مقوله پیشرفت هر ارگان نیروی انسانی متخصص و کارآمد می‌باشد/ آموزش و پرورش نقش بسزایی در ارتقاء حقوق شهروندی دارد


  چاپ        ارسال به دوست

مجید عسکری زاده:

مهمترین مقوله پیشرفت هر ارگان نیروی انسانی متخصص و کارآمد می‌باشد/ آموزش و پرورش نقش بسزایی در ارتقاء حقوق شهروندی دارد

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: مهمترین مقوله پیشرفت هر ارگان و سازمان نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد می‌باشد که این خود موجب ارائه کیفیت مناسب خدمات به شهروندان و رضایت‌مندی آنان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "مجید عسکری زاده" در نطق پیش از دستور پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: هر ارگان و سازمان سعی می کند نیروی انسانی خود را از بین بهترین افراد جامعه در راستای پیشرفت و توسعه امور انتخاب کند و شهرداری بندرعباس نیز در این زمینه مستثنی نیست و سرمایه انسانی آن با پالایش و گزینش انتخاب شده اند تا بتوانند خدمات خوبی به مردم شهر بندرعباس ارائه نمایند.

رئیس کمیسیون اقتصاد، برنامه، بودجه و تحول اداری شورای شهر بندرعباس در ادامه با دفاع از چگونگی به کارگیری نیروهای انسانی در شهرداری بندرعباس گفت: بیشتر این نیروها بومی و ماندگار هستند اما در سایر بخش ها از جمله صنایع غرب بندرعباس چنین رویه ای کمتر دیده می شود.وی در عین حال خواستار دقت بیشتر شهرداری در گزینش نیروها و نظارت شورای شهر بر این موضوع شد.

عسکری زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه آموزش و پرورش نقش بسزایی در ارتقاء حقوق شهروندی دارد، بیان کرد: هدف از ایجاد شهرداری، آسایش و آرامش برای شهروندان است و یکی از مقوله هایی اصلی در آسایش و رفاه مردم، آموزش است و بهترین جایی که آموزش تأثیری پذیری خود را بیشتر و بهتر نشان می دهد آموزش و پرورش است.

وی گفت: شهرداری بندرعباس می تواند در راستای کاهش هزینه های خود، در بخش فضای سبز، پسماند، سازمان حمل ونقل وترافیک و.. از حضور دانش آموزان در ارتقای فرهنگ حقوق شهروندی استفاده کند.

عسکری زاده اظهارداشت: شهرداری بندرعباس طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش از معلمانی تقدیر می کند که این وظیفه همه دستگاهها است چرا که معلمان آینده سازان ایران اسلامی هستند، ولی در شأن و شخصیت اعضای شورای نیست که تقدیر و تشکراز معلمان را زیر سوال ببرند، معلمانی که بار عظیمی از زحمات شهر را یدک می کشند.

 

وی در پایان گفت: بایستی در بودجه شهرداری ردیف های آموزشی بیشتر شود تا شاهد آبادانی و توسعه مدارس در سطح شهر باشیم.


١١:٠٠ - 1397/04/06    /    شماره : ٥٣٧١    /    تعداد نمایش : ٨٢



خروج