ورود اعضا
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > عدم نقدینگی بزرگترین مشکل پیش روی شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه :

عدم نقدینگی بزرگترین مشکل پیش روی شهرداری بندرعباس

عضو شورای شهر بندرعباس تنها راه برون رفت از مشکلاتی چون عدم نقدینگی در شهرداری بندرعباس را ممنوعیت تهاتر اعلام داشت و افزود: ممنوع شدن تهاتر در شهرداری بندرعباس کمک بزرگی به نقدینگی در شهرداری و بهبود وضعیت موجود خواهد کرد.

اسماعیل بواشه در نطق پیش از دستور چهل وهشتمین جلسه علنی شورای  اسلامی شهر بندرعباس، با تأکید بر این که شهرداری بندرعباس مشکلات مالی فراوانی دارد و اعضای شورای شهر راهکارهایی را ارائه می‌دهند که متاسفانه تحقق آن پیگیری نمی‌شود، اظهار کرد: جلوگیری از ورود دلالان به شهرداری و کاهش ۳۰ الی ۴۰ درصدی قراردادهایی که شهرداری با پیمانکاران منعقد می‌کند از نتایج سودمند در راستای تحقق ممنوعیت تهاتر در شهرداری  می‌باشد.

به گفته وی، چنانچه املاک موجود شهرداری بندرعباس ثبت در بانک اطلاعاتی خاص گردد و همچنین سنددار شوند کمک بزرگی به شفافیت و رسیدن به  نقدینگی قابل قبول در این نهاد خواهد بود.

این عضو شورا افزود: سنددار شدن املاک شهرداری بندرعباس باعث می‌شود  در صورت نیاز این املاک جهت وثیقه برای وام‌های آینده استفاده شود.

 

بواشه با بیان این که اگر این موارد پیگیری شود و دیگر اعضای شورای شهر دلسوزخروج از بحران مالی شهرداری باشند، در این بین با حمایت جدی و اقدام لازم،  بخشی از مشکلات مالی شهرداری حل خواهد شد.


١٣:٤٠ - 1397/02/02    /    شماره : ٥١٦٣    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج