ورود اعضا
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > شهردار به وضعیت بحران زده تیم فوتبال شهرداری رسیدگی کند


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه

شهردار به وضعیت بحران زده تیم فوتبال شهرداری رسیدگی کند

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:  ورزش در استان هرمزگان و بالاخص شهر بندرعباس رو به نابودی است و مسئولین و متولیان امر، رسیدگی جدی به وضعیت ورزش در استان داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس "اسماعیل بواشه" در نطق پیش از دستور چهل و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به مشکلات تیم فوتبال شهرداری بندرعباس خواستار رسیدگی جدی شهردار به وضعیت این تیم شد.

بواشه بیان کرد: در چندین جلسه قبلی شورا از وضعیت ورزش و تیم فوتبال شهرداری انتقاد کردم و انتظار می رفت  با توجه به اتفاقات اخیر که در باشگاه شهرداری رخ داده ، شهردار بطور قاطعانه  اقدامی جدی در این زمینه انجام دهد که هیچ توجهی به انتقادها نشد.

وی در ادامه گفت: در جریان یکی از بازی ها، دروازه بان تیم با تماشاگران درگیر شده و در زمین یکی از تماشاگران را مورد ضرب و شتم قرار داده اما این بازیکن نه تنها تنبیه نشده بلکه مورد بخشش قرار گرفته که این عمل توهین به مردم و تماشاگران و دلسوزان و علاقمندان به ورزش است.

بواشه ادامه داد: از آنجائیکه متأسفانه با مسببین اتفاقات قبلی که در تیم شهرداری رخ داد برخورد نشد، شاهد این بودیم که  تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در بازی رفت و برگشت فقط از تیم شاهین بوشهر 10 گل خورده  که جای بسی تأسف است و در مقابل سرمربی این تیم  ادعاهای عجیبی در توجیه این بازی  مطرح کرده است.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اضافه کرد: متن و مستندات مصاحبه سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس موجود است که ادعا کرده تیم مقابل شربتی خاص مصرف کرده  و در بازی برگشت شش گل به ما زده است.

بواشه تصریح کرد: شهردار بندرعباس علاوه بر مسئولیت خود در قبال تیم فوتبال شهرداری رییس هیات فوتبال استان نیز هست و باید از هر دو جایگاه پاسخگوی وضعیت یاد شده باشد.

این عضو شورای شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: وضعیت فوتبال بندرعباس روبه نابودی است چرا که  در سالهای گذشته در  بندرعباس تیم های خوبی مانند نایبند، خواجه عطا، نخل، آرش، جهانگیر، کاوه ، نبرد، قائم ، آیندگان و پرسپولیس داشته که اکنون خبری از آنها نیست یا در رده های مختلف سنی فعالیت ندارند.

بواشه همچنین با اشاره به بازتاب های سخنان خود در فضای مجازی مبنی بر بی تعصب بودن بازیکنان غیر بومی تیم فوتبال شهرداری تصریح کرد: منظورم تمام بازیکنان غیر بومی نبود و چه بسا بازیکنان غیر بومی با تعصب و غیرت در تیم های ما حضور داشتند اما واقعیت اینست که 90 درصد بازیکنان تیم، غیر بومی هستند.

وی افزود: چرا در لیگ برتر کشور،  جوانان هرمزگان دارای جایگاه نیستند و یک تیم از هرمزگان در لیگ یک و برتر وجود ندارد در حالی که این همه صنایع و ظرفیت مالی دراستان موجود می باشد و  چرا ازبازیکنان و مربیان بومی در این تیم استفاده نمی کنیم و در تیم فوتبال شهرداری بیشترین نقش را غیر بومیان دارند.

وی گفت: همه مسئولین مربوطه دست به دست یکدیگر دهند و با کمک هم اتفاقات خوبی در زمینه ورزش در استان بوجود بیاید.

بواشه بیان کرد: بنده به شخصه با حضور مقتدرانه این تیم در لیگ دسته دو موافق هستم و بایستی در کادر فنی از سرمربی و مربیان بومی استفاده شود و باید به مربیان و بازیکنان بومی اعتماد کنیم تا شاهد توسعه ورزش در شهر بندرعباس و استان هرمزگان باشیم.

 

 


١١:٣٠ - 1397/01/29    /    شماره : ٥١٥١    /    تعداد نمایش : ١٠٦خروج