ورود اعضا
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > یکی از شاخصه های مهم توسعه در هر کشوری علم، دانش و سواد است


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه

یکی از شاخصه های مهم توسعه در هر کشوری علم، دانش و سواد است

یکی از شاخصه های مهم توسعه در هر کشوری علم، دانش و سواد است / متأسفانه بیمارستان شهید محمدی خودش بیمار است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: لازمه توانایی، دانایی است و اگر دانایی نداشته باشیم توانایی نیز حاصل نمی شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " اسماعیل بواشه" در نطق پیش از دستور بیست وهفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با گرامی داشت هفتم دی ماه سالروز تأسیس نهضت سواد آموزی بیان کرد: یکی از شاخصه های مهم توسعه در هر کشوری علم، دانش و سواد است و اگر آحاد مردم سواد داشته باشند، رشد و بالندگی در توسعه هر کشور پیش می آید.

وی گفت: در زمینه باسواد کردن مردم،  بایستی همه مجموعه ها با یکدیگر همکاری و تعامل خوبی داشته باشند تا شاهد ارائه خدمات مناسب و بهینه در شهر باشیم.

بواشه در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان شهید محمدی بیان کرد: متأسفانه بیمارستان شهید محمدی خودش بیمار است و علاون بر اینکه بیماران را درمان می کند باید خود بیمارستان نیز درمان شود.

وی افزود: بیمارستان شهید محمدی حدود یک هفته دستگاه ام آرآی آن خراب شده است و کسی هم در این زمینه پاسخگو نیست.

بواشه گفت: وضعیت بهداشت و درمان شهر بندرعباس خیلی ضعیف است، چرا که بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز مردم برای درمان به شهرهای همجوار مراجعه می کنند و ضرورت دارد در این زمینه مسئولین، استاندار محترم و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تصمیمات مهمی بگیرند.

 

وی گفت: بیمارستان شهید محمدی به جای اینکه تجهیز و بهسازی آن صورت گیرد متأسفانه هر روز ضعیف تر می شود و در این بیمارستان حتی فضای سبز مناسبی نیز شاهد نیستیم. 


١٢:٣٠ - 1396/10/06    /    شماره : ٤٨١٣    /    تعداد نمایش : ١٢٤خروج