ورود اعضا
سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > استراتژی نظام جمهوری اسلامی آگاهی بخشی و بیداری جهان اسلام است


  چاپ        ارسال به دوست

پرویز سالاری

استراتژی نظام جمهوری اسلامی آگاهی بخشی و بیداری جهان اسلام است

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: استراتژی نظام جمهوری اسلامی آگاهی بخشی و بیداری، نه تنها جهان اسلام بلکه تمام نهضت های آزادی بخش جهان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "پرویز سالاری"در نطق پیش از دستور چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس با گرامیداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان کرد: امروز نسبت به 4 دهه گذشته آگاهی مردم نسبت به اهداف و برنامه های شیطان بزرگ افزایش یافته و مردم پشت سر مقتدای خود در مقابله با گزافه گویی های ترامپ ایستاده اند و همه جوانان کشورمان پی به ماهیت واقعی سران کاخ سفید در قبال ملت ایران برده‌اند و روحیه استکبارستیزی در وجود ملت ایران بیش از هر زمان دیگری تقویت شده است.

سالاری با اشاره به روز 14 آبان روز فرهنگ عمومی، گفت: روز 14 آبان روز فرهنگ عمومی است و ما برای توفیق در عرصه فرهنگ به مدیریت یکپارچه فرهنگی در کشورمان و شهرمان نیاز داریم تا ظرفیت‌های در کنار هم به تجلی رسیده و بتوانند همپوشانی خوبی داشته و دستاوردهای آن نصیب همه مردم شود.

وی افزود: مدیریت یکپارچه فرهنگی چتر بزرگ‌تری بر فراز جامعه افکنده و هنرمندان و اهالی فرهنگ در عرصه‌های مختلف را پوشش خواهد داد و زمینه‌ساز توسعه فرهنگی در جامعه ما نیز خواهد شد.

عضو شورای شهر بندرعباس با بیان این که دستگاه‌های مختلف فرهنگی باید نقش جدی‌تری از خود در عرصه فرهنگ بروز دهند، تصریح کرد: برای شادابی و نشاط اجتماعی در جامعه می‌بایست برنامه‌ریزی کرد و انتظار می‌رود که سازمان تبلیغات اسلامی هرمزگان که موقعیت بسیار خوبی به لحاظ ساختمان در مرکز شهر داراست، تحرک بیشتری در ایجاد نشاط اجتماعی داشته و از این موقعیت بهره بیشتری ببرد.

سالاری ادامه داد: در جلسات شورای فرهنگ عمومی می‌توان از ظرفیت کمیسیون فرهنگی شورای شهر بندرعباس نیز استفاده کرد چرا که شورای شهر می‌تواند در حوزه تصویب قوانین مرتبط با عرصه فرهنگ در شهر نقش‌آفرینی کرده و به این شورا در رسیدن به اهداف غایی خود نیز کمک کند.

وی گفت: اقدامات خوبی که سپاه پاسداران در حوزه قرارگاه تحول محلات انجام داده به اقدامات مکمل فرهنگی از سوی دیگر دستگاه‌ها نیاز دارد و ضروری است تا شهرداری نسبت به ایجاد مرکز فرهنگی و تالار بزرگ شهر اقدام کرده و یک محل مناسب برای برنامه‌های فرهنگی داشته باشد.

 عضو شورای شهر بندرعباس همچنین عنوان کرد: متأسفانه هنوز اعضای شورای شهر در شورای سازمان‌های شهرداری مشخص نشده‌اند و از سوی دیگر باید انتخاب روسای سازمان‌های شهرداری به وسیله شوراهای این سازمان‌ها انجام شود اما شاهد انتصاب مستقیم مدیران عامل سازمان‌ها هستیم که می‌تواند مشکل آفرین شود.

 

 


٠٩:٠٣ - 1396/08/15    /    شماره : ٤٥٤٤    /    تعداد نمایش : ١١٩خروج