ورود اعضا
سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > کمبود پایگاه امدادی در شهر بندرعباس آشکار است


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه

کمبود پایگاه امدادی در شهر بندرعباس آشکار است

عضو شورای اسلامی شهربندرعباس گفت: کمبود پایگاه امدادی در شهر بندرعباس آشکار است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " اسماعیل بواشه" در نطق پیش از دستور نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به نبود پایگاه اورژانسی کافی در سطح شهر بندرعباس بیان کرد: اورژانس یکی از نقاط کلیدی و امید بخش برای حادثه دیدگان است.

بواشه گفت: متاسفانه در بحث فوریتهای پزشکی اورژانس حضورشان در شهر بندرعباس بسیار کند است و اورژانس باید سرعت العمل خود را بالا ببرد.

وی افزود: متاسفانه دیروز در اتوبان شهید رجایی حادثه ای رخ داد که پس از تماس با مرکز فوریتهای پزشکی، حدود 11 دقیقه طول کشید تا اورژانس به محل حادثه برسد و به گفته مسولین مرکز، در کلان شهرها زمان استاندارد 7 تا10 دقیقه بوده و در حالی که شهر بندرعباس کلانشهر محسوب نمی شود .

بواشه تصریح کرد: با توجه به حادثه خیز بودن استان هرمزگان علی الخصوص شهر بندرعباس با 900  کیلومتر مرز دریایی می طلبد که پایگاههای اورژانس بیشتری را در شهر داشته باشیم.

وی گفت: اورژانس یکی از نقاط کلیدی و امید بخش برای حادثه دیدگان است و علاوه بر نجات جان مردم موجب افزایش رضایتمندی از خدمات دولتی شده و این افزایش باعث حس اعتماد و امنیت روانی از جمله عوامل توسعه کشور است.

بواشه بیان کرد: یکی از شاخصه های توسعه یافتگی جوامع، در گرو کیفیت خدمات رسانی سازمان های امدادی است.

وی در پایان گفت: نیاز است که در اتوبان شهید رجایی و بلوار امام حسین(ع) پایگاه اورژانس جهت امداد رسانی به موقع جهت نجات جان مردم دایر شود.

 

 

 


١٣:٥١ - 1396/07/23    /    شماره : ٤٤٤٠    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج