ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > بوی تعفن ورود فاضلاب به دریا در خور گورسوزان مردم را کلافه کرده است


  چاپ        ارسال به دوست

جمشید رئیسی تختی

بوی تعفن ورود فاضلاب به دریا در خور گورسوزان مردم را کلافه کرده است

جمشید رئیسی گفت: رهاکردن فاضلاب در محله خور گورسوزان بدون تصفیه کامل نه تنها شرایط زندگی مردم را در این محله مختل کرده بلکه موجب بروز مشکلات زیست محیطی فراوانی نیز برای مردم خواهد شد.

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: بوی تعفن شدید ورود فاضلاب در روزهای اخیر از خورگوسوزان مردم محلات مجاور این خور را بشدت کلافه کرده است و توان زندگی در منازل‌شان را از آنها گرفته است.

جمشید رئیسی در نطق پیش از دستور 235 امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: طی روزهای اخیر بوی فاضلابی که از خورگورسوزان به دریا ریخته می‌شود بسیار شدید و کلافه‌کننده شده به طوری زندگی مردم ساکن در محله همجوار با این خور را مختل کرده و مردم شب‌ها نمی‌توانند در منازل‌شان بمانند.

وی افزود: بوی تعفن شدید کل محله را در ساعات شب فرا می‌گیرد و در تماسی که بنده با مسؤولان آب و فاضلاب شهری داشتم، علت این وضعیت را عدم تعویض فیلترهای تصفیه فاضلاب توسط پیمانکار به علت بروز برخی اختلافات عنوان می‌کنند.

عضو شورای شهر بندرعباس با بیان این که شورای شهر بارها نسبت به وضعیت این خور هشدار داده است، اضافه کرد: رهاکردن فاضلاب بدون تصفیه کامل نه تنها شرایط زندگی مردم را در این محله مختل کرده بلکه موجب بروز مشکلات زیست محیطی فراوانی نیز برای مردم خواهد شد.

رئیسی گفت: برای حل این مشکل باید سریعا اقدام شود و حتی از طریق مراجع قضایی نیز می‌توانیم آن را پیگیری کنیم.

 

 

 


٠٨:٢٠ - 1396/01/28    /    شماره : ٣٩٨٨    /    تعداد نمایش : ١٢٣خروج