ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > مدیران عاملی که جابجا شده اند، هنوز جایگاه مشخصی به آنها داده نشده و سرگردان هستند


  چاپ        ارسال به دوست

حسام صمیمی

مدیران عاملی که جابجا شده اند، هنوز جایگاه مشخصی به آنها داده نشده و سرگردان هستند

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: مدیران عاملی که جابجا شده اند، هنوز جایگاه مشخصی به آنها داده نشده و سرگردان هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، حسام صمیمی کشکوئی در نطق پیش از دستور 233 امین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس بیان کرد: یکی از مسائل کنونی شهرداری بی انگیزگی مدیران وکارکنان می باشد چرا که مدیران عاملی که در یک ماهه گذشته تودیع شده اند هنوز متأسفانه جایگاهی برای آنها مشخص نشده است.

وی به جذب 500 نفر نیروی انسانی در سالهای 93و94 در شهرداری گفت: یکی از سوالات پرسیده شده از شهردار بندرعباس، جذب 500 نفر در سال های 93 و 94 است و می دانستیم پشت هر کدام از افراد استخدام شده، آدم های خاص هستند."

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: از شهردار خواسته بودیم فهرست و جزییات  پروژه های دهه فجر را که اعتبار آنها 200 میلیارد تومان اعلام شده را به شورا بدهند که تاکنون انجام نشده و وقتی شهرداری حساب و کتاب پس نمی دهد می تواند ارزش این پروژه ها را حتی 500 میلیارد تومان یا یکهزار میلیارد تومان اعلام کند.

وی با اشاره به طرح سوال از شهردار گفت: پس از طرح سوال از شهردار مورد هجمه قرار گرفته ایم و حتی برخی نهادها ما را تهدید به عدم تایید صلاحیت  برای انتخابات دوره شورای پنجم کرده اند.

 

عضو شورای شهر بندرعباس همچنین با توجه به حضور معاون شهردار در نشست امروز شورا،خواستار توضیح درباره دلیل جابجایی و تغییر مکرر ردیف های بودجه ای شد.


١١:١٦ - 1395/12/25    /    شماره : ٣٩٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٢خروج