ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > اگر نقدی صورت می گیرد از باب مخالفت با عملکرد و شخص شهردار نیست


  چاپ        ارسال به دوست

عباس پوریان

اگر نقدی صورت می گیرد از باب مخالفت با عملکرد و شخص شهردار نیست

عباس پوریان گفت: شورای شهر یک نهاد اجتماعی است که در جهت تسهیل خدمات بهتر وبهینه به مردم شکل گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور دویست وسی وسومین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس اظهار داشت: شورای شهر برای تجمیع و هم افزایی اندیشه ها برای خدمات رسانی بهینه و مناسب می باشد.

پوریان گفت: در شورای چهارم همه اعضا وقت خود را بدون درنظر گرفتن مسائل سیاسی صرف  خدمات رسانی وتلاش کرده اند تا توسعه متوازن در محلات صورت گیرد.

پوریان اضافه کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود، شهرداری یکی از نهادهایی بوده که توانسته بیشترین حجم کار عمرانی در شهر بندرعباس انجام دهد.

 وی ضمن قدردانی از تلاش های شهردار و ویژگی های مثبتی مانند مردم داری، سخت کوشی و همچنین توجه به توسعه متوازن در محلات بیان کرد: اگر نقدی صورت می گیرد از باب مخالفت با عملکرد و شخص شهردار نیست.

 وی با اشاره به طرح سوال از شهردار گفت: پس از طرح سوال از شهردار مورد هجمه قرار گرفته ایم و حتی برخی نهادها ما را تهدید به عدم تایید صلاحیت کرده اند.

پوریان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از آسیب های کنونی، کمرنگ شدن فرهنگ مطالبه گری و تحمل پایین در برابر نقد است که رسانه ها می توانند در بالابردن فرهنگ مطالبه گری نقش داشته باشند.

وی در پایان بیان کرد: همه این ها را با جان و دل می پذیریم اما از حقوق مردم هم نخواهیم گذشت و توصیه می کنیم شیشه را نشکنید چون شیشه را اگر بشکنید تیزتر می شود.

 

 


١١:١٤ - 1395/12/25    /    شماره : ٣٩٣٨    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج