شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠
اخبار > نیروی های انسانی نباید در شهرداری بلاتکلیف بمانند


  چاپ        ارسال به دوست

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

نیروی های انسانی نباید در شهرداری بلاتکلیف بمانند

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ارتقاء نیروی انسانی در هر سازمانی پیش شرط کارآمدی هر سازمانی است، و بلاتکلیفی نیروهای شهرداری بندرعباس به یکی از موانع جدی در مسیر کارآمدی سیستمی در شهرداری بندرعباس تبدیل شده است.

آبتین امیری در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: نیروهای کارآمد مناسبی در شهرداری بندرعباس وجود دارند که بدلیل عدم تبدیل وضعیت به لحاظ شکلی و اداری امکان استفاده از این نیروهای توانمند در پست های مهم و حساس نیست، لذا بسیاری از پست ها و سمت های مهم در شهرداری بندرعباس با بحران کارآمدی مواجه هستند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بلاتکیفی نیروی انسانی مانعی در برابر انگیزه نیروی انسانی برای کارآمدی است که این موضوع به انباشت مشکلات و بحرانی نیروی انسانی در شهرداری بندرعباس ختم شده است.

آبتین امیری گفت: تبدیل نیروی انسانی در حوزه شهرداری امر پیچیده ای است و نیازمند مجوزهای متعدد است، اما در درصدد اتخاذ راهکارهای حقوقی و اداری هستیم که با اختیارات شورا بتوانیم اخذ مجوز از نهادهای بالادستی را برای تبدیل وضعیت نیروهای  انسانی شهرداری تسهیل کنیم.


١٣:٤٩ - 1399/12/09    /    شماره : ١١٢٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 29321

بازدید امروز : 89

کل بازدید : 335283