سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
اخبار > رای شورای اقتصاد وحی منزل نیست/ ظاهرامردم هرمزگان فریادرسی ندارند


  چاپ        ارسال به دوست

رضا حیدری زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس

رای شورای اقتصاد وحی منزل نیست/ ظاهرامردم هرمزگان فریادرسی ندارند

⭕عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : دریافت عوارض با توجه به نصب دوربین قبل از پل ایسین مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است و بنظر می رسد جانمایی و کار کارشناسی آن ایراد دارد.


⭕به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،رضا حیدری زاده در نطق پیش از دستور یکصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس برای چندمین بار پی در پی بیان داشت : بر طبق مصوبه شورای اقتصاد هر وسیله نقلیه ای که از زیر پل ایسین عبور می کند و با توجه به نصب دوربین قبل از پل ایسین ، باید مبلغ هزار و ۲۰۰ تومان بعنوان عوارض آزادراهی پرداخت نماید که این موضوع مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است.


⭕رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سوالی که مردم دارند این است که بابت چه چیزی عوارض دریافت می شود و مدیر کل محترم  راهداری استان هرمزگان می بایست  پاسخی منطقی در خصوص پیگیری این موضوع از مرکز به  درخواست  شهروندان داشته باشند و همچنین توضیح داده شود که عوارض دریافتی از این گذرگاه در مقابل ارایه چه خدماتی است و صرف چه کاری می شود.؟


⭕حیدری زاده اظهار داشت : به نظر می رسد مردم هرمزگان فریادرسی ندارند چرا که تاکنون هر چقدر مسئولین استانی و شهرستانی و نمایندگان محترم چه در مجلس و چه در شورای شهر موضوع را پیگیری کرده اند اما هنوز هیچ پاسخ منطقی واصل نشده است.


⭕این عضو شورای شهر تصریح کرد : معتقدم جانمایی و کار کارشناسی برای دریافت عوارض در این محل ایراد دارد و مبلغی که از مردم بعنوان عوارض دریافت می شود ظلم آشکار در حق مردم بندرعباس و هرمزگان می باشد.


⭕حیدری زاده در پایان گفت : رای ‌شورای اقتصاد در این زمینه وحی منزل نیست و باید این طرح در خصوص حداقل مکان نصب دوربین مورد بازنگری مجدد قرار گیرد تا در حق مردم هرمزگان بیشتر از این ظلم آشکار صورت نگیرد


٢٢:٤٥ - 1399/05/12    /    شماره : ١٠٤٦١    /    تعداد نمایش : ٢٦٥خروج
ساعت
اوقات شرعی

ارتباط با ما

بندرعباس-بلوارامام خمینی شهرداری مرکزی-شورای اسلامی شهر بندرعباس فکس:07632233904

07632245308

آمار بازدید

بازدید این صفحه : 43748

بازدید امروز : 111

کل بازدید : 461746