ساعت
اوقات شرعی
اخبار > سازمان فاوا خدمات قابل توجهی به شهروندان شهر بندرعباس انجام می دهد/ زیرساخت های ایجاد شهر هوشمند فراهم شود


  چاپ        ارسال به دوست

رضا حیدری زاده، عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

سازمان فاوا خدمات قابل توجهی به شهروندان شهر بندرعباس انجام می دهد/ زیرساخت های ایجاد شهر هوشمند فراهم شود

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: سازمان فاوا به لحاظ ایده های نو و فرآیند های جدید یکی از سازمان های شیک و مهم شهرداری محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، رضا حیدری زاده در مراسم اختتامیه نخستین همایش ایده شو با محوریت شهر هوشمند که به میزبانی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس برگزار شد، بیان کرد: شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان به مردم شهر بندرعباس، امور مربوط به فناوری را در قالب تشکیل سازمانی مستقل بنام سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات( فاوا) رقم زده است و سازمان فاوا با تیمی کاردان و با تجربه و با ایده های نو و خوب خدمات شایان توجه و قابل توصیفی برای شهروندان شهر بندرعباس انجام می دهد.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با توجه به اینکه امروزه شهر بندرعباس رو به رشد می باشد ، لذا می طلبد برای اینکه مردم بیشتر در رفاه باشند نیروی انسانی مداخله گر در ارائه خدمات را کاهش دهیم و می بایست به دنبال جایگزینی فناوری بجای انسان برای خدمات بهتر و شایسته تر به شهروندان باشیم.  حیدری زاده در ادامه اظهار کرد: برای اینکه تفکرات بصورت سیستمی و هوشمند دنبال شود باید زیرساخت های ایجاد شهر هوشمند را فراهم نماییم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت های دانشگاهیان، متخصصان و افراد کاردان در فاوا، راه را برای رسیدن به اهداف عالیه فراهم می نماید.

حیدری زاده در پایان بیان کرد: شورای اسلامی شهر بندرعباس ضمن تقدیر از ایده و حرکت خوب سازمان فاوا در توسعه فناوری در شهر بندرعباس و برای اینکه ایده های نو با سرعت بیشتری انجام شود آمادگی دارد که از هر ایده ی نو و جدیدی که رفاه شهروندان را فراهم نماید، حمایت های لازم را انجام دهد.

 


١١:٥٤ - 1398/07/13    /    شماره : ٨١١٢    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج