ساعت
اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت هفته نيروی انتظامی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت هفته نيروی انتظامی

فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با صدور پیامی،  فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو در شهر بندرعباس تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، در متن پیام فاطمه جراره آمده است :

نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم، نمود اقتدار،نظم، مهربانی و رأفت در جامعه هستند وبا حضور ایثارگرانه خود، سنگرداران همیشه بیدار ایران اسلامی در پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب و برقراری نظم و آرامش در کشور هستند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگمردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت کرده و اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جان‌فشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در شهر بندرعباس قدردانی می‌کنم، امیدوارم در سایه رهنمودهای «فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیش‌برد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید.

 


١١:٣٣ - 1398/07/13    /    شماره : ٨١١٠    /    تعداد نمایش : ٥٥خروج