ساعت
اوقات شرعی
اخبار > فرزانه آرامش برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شد


  چاپ        ارسال به دوست

فرزانه آرامش

فرزانه آرامش برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شد

فرزانه آرامش برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، در انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس فرزانه آرامش برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌ تمام شهرداری یکی از اولویت‌ها می باشد، بیان کرد: شورای شهر بندرعباس در راستای توسعه و آبادانی شهر به دنبال اتمام پروژه های نیمه تمام درسطح شهر می باشد تا برای هیچ‌کدام از شهروندان مشکلی در اجرای پروژه ها به وجود نیاید.

فرزانه آرامش در ادامه گفت: توسعه و تقویت حمل و نقل عمومی از مهمترین سیاست های شهرداری بندرعباس در زمینه رشد سهم حمل و نقل عمومی است که لازمه و توسعه هر شهری، توسعه حمل و نقل است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان بیان کرد: در زمینه حمل ونقل عمومی در سال گذشته به دنبال بهبود کیفیت وسایل حمل و نقل عمومی در سطح شهر بودیم که ورود 15 دستگاه اتوبوس در سطح شهر خود گواه این سخن است.

گفتنی است؛ فرزانه آرامش در انتخابات اعضای کمیسیونهای تخصصی شورای شهر بندرعباس بعنوان رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک، عضو کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی، برنامه ریزی بودجه و تحول اداری و همچنین فنی وشهرسازی شورای شهر بندرعباس انتخاب شد.


١٩:٢١ - 1398/07/10    /    شماره : ٨١٠٢    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج