ساعت
اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت عید سعید قربان


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت عید سعید قربان

 "  فیصل دانش" رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، بعنوان سخنگوی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، طی پیامی فرا رسیدن ۱۰ ذی‌الحجه عید سعید قربان را تبریک و تهنیت گفت. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، متن پیام فیصل دانش بدین شرح است: 

عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمین  و روزی است که حق تعالی  درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود می گشاید و بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا خوانده  و سفره های  وجود و احسان خود را گسترانیده  و شیطان در آن روز  خوار و حقیر تر و در خشمناکترین  اوقات خواهد بود.

عید قربان در واقع نمادی ارزشمند و یادگاری بی بدیل از مجاهدت حضرت ابراهیم خلیل الله و اسماعیل ذبیح الله در ذبح نفس به پیشگاه خداوند متعال است و پیامبر عظیم الشان اسلام؛ حج، مناسک آن و عید قربان را زمینه تقویت وحدت، همدلی، پرهیزکاری و ایمان مسلمانان قرار دادند.

بی شک امروز جامعه مسلمین بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت است و ملت ایران؛ سنبلی از یکدلی، یکرنگی و اتحاد محسوب می شود که باید همواره بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در تقویت آن کوشا باشیم.

اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس فرارسیدن عید سعید قربان که جلوه‌ای از نظر لطف و عنایت حق تعالی بر بندگان است را به محضر امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌ا...العظمی خامنه‌ای و مردم شریف و شهید پرور شهر بندرعباس تبریک عرض نموده و امید آن داریم که در سایه نظام اسلامی، اینگونه اعیاد اسلامی را بیش از گذشته بشناسیم و در معرفی آن به دیگران توفیق یابیم.


٠٩:١٢ - 1398/05/20    /    شماره : ٧٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج