ساعت
اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس به مناسبت روز خبرنگار

"  فیصل دانش" رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، بعنوان سخنگوی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، به مناسبت روزخبرنگار طی پیامی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، متن پیام فیصل دانش بدین شرح است:

هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیر و تجلیل شود.

نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در  ارتقای اطلاعات در سطح جامعه دارند ، که در این راه و رسالت خطیر و سترگ برای پاسخگویی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رضایت مردم و جامعه قدم های بسیار محکمی برداشته اند و دلسوزانه پیگیر حل مشکلات مردم و رابط آنها با مسئولین ذیربط هستند تا زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند .

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند، توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه ایزدمنان خواستارم.


١١:٥٣ - 1398/05/15    /    شماره : ٧٩٠٢    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج