جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > جراره عضو شورای شهر بندرعباس :


  چاپ        ارسال به دوست

جراره عضو شورای شهر بندرعباس :

هرمصوبه ای در خصوص  حمل ونقل و رفاه شهروندان با نگاه مثبت توسط شورای شهر حمایت می شود.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با ایجادعملیات خطوط BRT تمام زیرساخت ها در بندرعباس فراهم نشده است که شاید هجمه هایی نیز بر آن وارد بوده که اساسا در ترافیک موضوعی عام و فراگیر می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فاطمه جراره عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: چندسال موارد ومصوبه هایی  در مبحث حمل ونقل عمومی وارد صحن شورا می شود واعضای شورای اسلامی شهربندرعباس با نگاه مثبت برای خدمات رسانی در بخش حمل ونقل عمومی شهری موافقت می کنند که متاسفانه شهروندان خدمات جامعی در این خصوص دریافت نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان بایدازخدمات حمل ونقل عمومی برخوردار شوند، افزود: متاسفانه باپرداخت هزینه های سنگین توسط شهرداری همچنان شاهد عدم مدیریت در خدمات رسانی و وسیله نقلیه(ناوگان) درسطح شهرهستیم.

جراره ادامه داد:وعده  راه اندازی  خطوط BRT در قبل ازسال 98 به شهروندان داده شده است که با بیان مشکلات در این طرح  هنوز دلایل عدم اجرای طرح بی آر تی به شورا عنوان نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه مشکلات پیش رو دراین طرح بایستی ذکرشود اظهارداشت: هرمصوبه ای در خصوص  حمل ونقل و رفاه شهروندان با نگاه مثبت توسط شورای شهر حمایت می شود.

جراره گفت: زمان در بخش اجرای پروژه ها متاسفانه تعریف زمانی مناسبی نشده است و بایستی طبق جدول زمانبندی و ساختار اجرایی پروژه ها پیش روند ولی روند به کندی درحال اجراست.

وی بیان کرد: با توجه به بحث تورم و گرانی موجود در شهر نیاز به حمل و نقل عمومی بیشتر احساس می شود و قطعا شهروندان نیازمند خدمات مناسبی با هزینه های کمتری دارند.

جراره در پایان ادامه داد وگفت : شهرداری قطعا باید برنامه ای معین ومشخص برای اسناد واوراق مالی جهت اخذ وام  دربخش حمل ونقل عمومی که توسط دولت  تزریق می گردد را در خصوص باز پرداخت و سود آن مشخص تا شورای شهر بتواند درتصمیم گیری آن مشارکت وهمکاری  کند.


١٧:٤٠ - 1398/04/01    /    شماره : ٧٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج