شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > فیصل دانش رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، طی پیامی آحاد مردم مومن و روزه دار شهر بندرعباس را جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .


  چاپ        ارسال به دوست

فیصل دانش رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، طی پیامی آحاد مردم مومن و روزه دار شهر بندرعباس را جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .

به گزارش روابط  عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، پیام فیصل دانش، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس به شرح ذیل است:

 روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند.

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

اکنون که در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هستیم یک بار دیگر آماده می شویم تا با مشت های گره کرده و با اراده ای پولادین در روز جمعه ی پیش رو به صحنه خواهیم آمد و نفرت و انزجار خود را از تفکر پلید و روحیه آدمکش رژیم صهیونیستی اعلام میداریم.

اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار شهر بندرعباس  دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل(ره ) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.        

            فیصل دانش 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس


٠٩:١٩ - 1398/03/10    /    شماره : ٧٦١٢    /    تعداد نمایش : ٢٢خروج