پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > در نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهربندرعباس؛


  چاپ        ارسال به دوست

در نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهربندرعباس؛

 

بودجه 8400 میلیاردی شهرداری بندرعباس تقدیم شورای شهر شد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: اولویت های شورای شهر در بررسی بودجه 98 شهرداری باتوجه به وضعیت نامطلوب اقتصادی ولزوم اتمام پروژه های نیمه تمام درشهربندرعباس از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،در نود و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس لایحه بودجه هشت هزار و 400 میلیارد ریالی شهرداری بندرعباس برای سال 98 تقدیم شورای شهر شد، فیصل دانش در این جلسه گفت: رویکرد و چشم انداز شورای شهر در بودجه 98 پیشرفت، عمران و آبادانی شهر بندرعباس با مشارکت شهروندان می باشد و اعضای شورا در نشست هایی تخصصی بودجه سال 98 شهرداری را بررسی خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه گفت: رقم پیشنهادی بودجه شهرداری بندرعباس هشت هزار و 400 میلیارد ریال می باشد که 31 درصد آن به بخش جاری معادل دو هزار و 650 میلیارد ریال و 69 درصد آن را عمرانی معادل پنج هزار و 750 میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

دانش در پایان تأکید کرد: اجرای عدالت در خدمات رسانی بهینه به شهروندان تمامی مناطق ومحلات در دستور کار اعضای شورای شهر قراردارد و امید است روند مدیریتی شهر به سمت توسعه و عمران حرکت کند.


١٢:٠١ - 1397/11/11    /    شماره : ٧١٤٩    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج