پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > نهم دیماه به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران اسلامی خواهد درخشید


  چاپ        ارسال به دوست

نهم دیماه به عنوان برگ زرینی در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران اسلامی خواهد درخشید

فیصل دانش رئيس شورای اسلامی شهر بندرعباس  بعنوان سخنگو، از طرف اعضاء اين شورا، در پیامی فرا رسیدن " نهم دی ماه سالروز حماسه تاریخی و انقلابی تجدید میثاق امت با ولایت و رهبری" را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

 نهم دیماه روز میثاق با ولایت و نمایش قدرت و بصیرت عاشورایی مردم همیشه در صحنه ایران عزیز اسلامی بود که همواره به عنوان برگ زرینی در تاریخ روشن و ارزشمند انقلاب شکوهمند ایران اسلامی خواهد درخشید.

حماسه  بی نظیر وعظیم ٩دی ماه که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام « روز بصیرت و میثاق ملت ایران با ولایت» ثبت شده است، زیباترین و باشکوه‌ترین تجلی بصیرت دینی ملت ایران و خط بطلانی بر ترفندهای دشمنان بود.

در نهم دیماه سال 88 ملت با بصیرت و همیشه در صحنه ایران در راه تحقق اهداف نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب مقدس خود، با حضور آگاهانه، مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی(ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری حماسه ای جاودان و به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند.

 

ضمن گرامیداشت این روز حماسی ، در اتحاد و همبستگی بیش از پیش، همه با هم  با حضورپر شور و گسترده خود در سالگرد حماسه ٩ دی، بار دیگر با آرمانهای مقدس اسلامی و رهبری تجدید میثاق خواهیم نمود.


١٢:٠٩ - 1397/10/08    /    شماره : ٦٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج