ورود اعضا
يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > اسماعیل بواشه،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:


  چاپ        ارسال به دوست

اسماعیل بواشه،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

برای کارهای فرهنگی متولیان زیادی وجود دارد/ دستگاه های مختلف فرهنگی بصورت جزیره ای عمل می کنند .

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: برای کارهای فرهنگی متولیان زیادی داریم و هر دستگاهی بصورت جداگانه و جزیره ای کار خود را انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " اسماعیل بواشه " در هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر با اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار شد، بیان کرد: دستگاه های مختلف در همه ی زمینه ها بصورت موازی با یکدیگر کار خود را انجام می دهند و باید همه ی دستگاه های فرهنگی کنار یکدیگر با یک هم افزایی و همراهی بتوانند مشکلات موجود را رفع کنند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : همانطور که در امر مدرسه سازی و. ... خیرین کمک می کنند نیاز است که در زمینه کتابخانه های عمومی نیز از ظرفیت خیرین استفاده شود تا بسیاری از کمبود ها و مشکلات این کتابخانه های عمومی برطرف شود.

بواشه در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد : سمن ها و NGO های سطح شهر ،همایش ها و برنامه های مختلفی اجرا می کنند و نیاز است تا در بخش کتابخانه ها نیز ورود کنند تا حدودی از مشکلات کتابخانه های عمومی حل شود و بتوانیم در زمینه کتاب و کتابخوانی موفقیتی حاصل شود.


٠٧:٤٥ - 1397/08/07    /    شماره : ٥٧٦٩    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج