ورود اعضا
يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :


  چاپ        ارسال به دوست

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس :

کتابخانه‌ها بازوی قوی فرهنگی شهر محسوب می شوند/ بهتر است در مورد واگذاری کتابخانه شهداء سریعتر تعیین تکلیف شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شورای شهر در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه فرهنگ عمومی در کنار مجموعه کتابخانه‌ها خواهد بود و کتابخانه‌ها را بازوی قوی فرهنگی شهر می‌داند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " جواد بلارک " در هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با دستور کار تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر با اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار شد، بیان کرد: یکی از زخم های کهنه در شهر بندرعباس کتابخانه شهدا است که طبق تفاهمنامه ای در سال 92 بین شهرداری بندرعباس و امور کتابخانه های استان هرمزگان ، شهرداری بندرعباس موظف شده است نسبت به احداث یک باب کتابخانه در ضلع شمال شرقی پارک دباغیان با زیربنای 800 متر مربع طی یک سال در ازای کتابخانه شهدای اقدام کند که تاکنون اجرایی نشده است.

بلارک گفت: در سال گذشته در زمان مدیر کل قبلی، موضوع واگذاری کتابخانه شهداء در صحن شورای شهر بندرعباس مطرح شد ولی متأسفانه پیگیری ها به نتیجه ای نرسید، بهتر است این موضوع تعیین تکلیف شود و به سال های بعد موکول نگردد و اجرایی شود.

نایب رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان خاطر نشان کرد: کمیسیون تلفیق حقوقی و فرهنگی جهت بررسی بیشتر موضوع تشکیل شود تا این مهم زودتر به نتیجه برسد.


١٧:٥٣ - 1397/08/06    /    شماره : ٥٧٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج