دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > نشست اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس با اعضای انجمن اهدای عضو ایرانیان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس با اعضای انجمن اهدای عضو ایرانیان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فیصل دانش رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، مجید عسکری زاده و حجت السلام و المسلمین احمد عامری سیاهویی اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس در حاشیه نشست آموزشی تخصصی و مدیریت فراهم آوری اعضای پیوندی در بندرعباس با دکتر کتایون نجفی زاده مدیر عامل انجمن اهدای عضو و دکتر امید قبادی نایب رییس هیئت مدیره این انجمن، و دکتر غریب زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این نشست، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت: سالانه حدود سه هزار بیمار نیازمند پیوند عضو در کشور به دلیل نرسیدن به موقع عضو اهدایی، جان خود را از دست میدهند.

وی افزود: امیدواریم با فرهنگ ایثار و بخششی که در مردم استان هرمزگان سراغ داریم، بتوانیم در آینده مرکز پیوند در استان راه اندازی کنیم؛ هرمزگان می تواند در آینده به عنوان مرکز پیوند قلب و ریه و به عنوان قطب در جنوب کشور معرفی شود.

سپس اعضای شورای شهر بندرعباس در این جلسه قول همکاری مساعد با این انجمن را دادند و بیان داشتند: ما اعضای شورای شهر با تمام قوا در کمک به ارتقای اهدای عضو در این شهر و استان خواهیم کوشید و برای اشاعه فرهنگ اهدای عضو شورای شهر آماده هر نوع همکاری با این انجمن است.


١٠:٤٥ - 1397/07/18    /    شماره : ٥٧٠٤    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج