دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بندرعباس از پروژه های عمرانی/ جلب رضایت شهروندان سرلوحه فعالیت های شورا و شهرداری است


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر بندرعباس از پروژه های عمرانی/ جلب رضایت شهروندان سرلوحه فعالیت های شورا و شهرداری است

رئیس و اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بندرعباس به همراه معاون عمرانی شهردار به منظور پیگیری روند پیشرفت پروژه های عمرانی  شهرداری از این پروژ ها بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر در حاشیه این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد عمرانی و خدماتی شهرداری  گفت: شورای شهر بازدید از روند پیشرفت پروژه های عمرانی شهرداری را پیگیری خواهد کرد تا با حضور مستمر و پیگیری، این پروژها هرچه سریعتر به بهره برداری برسند.

" فرزانه آرامش" بیان کرد: جلب رضایت شهروندان سرلوحه فعالیت های شورا و شهرداری است و پروژه های در حال اجرای شهرداری بندرعباس کمک بزرگی به توسعه و آبادانی شهر خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر افزود: توجه همزمان به خواسته های شهروندان از یک سو و نظرات کارشناسان امر در اجرای پروژه های مختلف شهری، علاوه بر اینکه باعث افزایش رضایتمندی شهروندان از مسئولان اجرایی خواهد شد باعث افزایش کیفیت بیشتر پروژه های عمرانی سطح شهر خواهد شد.

آرامش گفت: اجرای فاز یک، دو، سه، چهار و آنتنی بلوار خلیج فارس تا رودخانه شور دوم و ده کیلو متر از دانشگاه هرمزگان تا بلوار ساحلی مجموعا به طول 18 کیلومتر، یکی از پروژه های مهم شهرداری بندرعباس می باشد که امید است با تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری فاز یک، دو و آنتنی آن تا پایان سال به بهره برداری برسد.


١٦:٢٦ - 1397/07/16    /    شماره : ٥٦٩٥    /    تعداد نمایش : ٥٠خروج