ورود اعضا
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > یکی از اولویت های اصلی ما ایجاد فضایی برای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان است/ مدیریت شهری در تمامی ابعاد باید به فکر معلولان باشد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

یکی از اولویت های اصلی ما ایجاد فضایی برای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان است/ مدیریت شهری در تمامی ابعاد باید به فکر معلولان باشد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:معتقدیم که همه جامعه بایستی به صورت یکنواخت و مساوی کنار هم زندگی کنند و یکی از اولویت های اصلی ما ایجاد فضایی برای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس،" اسلام باوقار" در پنجاه و چهارمین نشست علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با حضور استاد مدیر عامل انجمن معلولین استان و معاون شهردار بندرعباس تشکیل شد، بیان داشت: اقدامات مطلوب و مناسبی در حوزه مناسب سازی معابر و خیابانها توسط شهرداری انجام شده و شهرداری در طراحی پروژه های خوداختلاف سطح معابر را حذف و با ساخت رمپ های استاندارد به دنبال تردد آسان معلولان در شهر می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شورای شهر نقش منحصر به فردی در راستای ارتقای مناسب سازی دارد و باید با همکاری همه دستگاه های اجرایی مسائل و مشکلات معلولان در شهر برطرف شود.

 باوقار گفت: باید زیر ساخت های لازم برای فعالیت معلولان در شهر فراهم شود و تأمین این زیر ساختها از ضروریات شهر است.

وی افزود: مدیریت شهری در تمامی ابعاد باید به فکر معلولان باشد و شهرداری نیز از زمان ساختمان سازی و اجرای پروژه های شهر باید رفع مشکلات تردد معلولان را مد نظر قرار دهد.

 

باوقار بیان کرد: در طی سالهای گذشته بهبود نیاز های این قشر از جامعه مورد توجه کمیسیون عمران شورای شهر بوده است و به دنبال این بودیم که زمینه حضور معلولان را در جامعه فراهم کنیم.


٠٩:٥٣ - 1397/03/03    /    شماره : ٥٢٩١    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج