ورود اعضا
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > باید شهرداری بصورت جدی مناسب سازی شهر را دنبال کند


  چاپ        ارسال به دوست

فیصل دانش ،نائب رئیس شورای شهر بندرعباس گفت:

باید شهرداری بصورت جدی مناسب سازی شهر را دنبال کند

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: این گردهمایی فقط یک جمع شدن صرف نیست بلکه در چنین ایامی اهداف و برنامه‌هایمان را بررسی می‌کنیم و وظایفمان را نسبت به این قشر مجددا به خود یادآوری می کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: بخشی از مشکلات جامعه را در شورا بیان کردن و فقط تعریف و تایید هیچ نتیجه ای نخواهد داشت، ولی همین که مشکل را بیشتر درک بکنیم کمک زیادی خواهد کرد تا در آینده برنامه ریزی های بهتری انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " فیصل دانش" در پنجاه و چهارمین نشست علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس که با حضور استاد مدیر عامل انجمن معلولین استان و معاون شهردار بندرعباس تشکیل شد، با تقدیر وتشکر از زحمات مدیر عامل انجمن معلولین، بیان داشت: مدیریت خوب جناب استاد باعث شده که جامعه معلولین تلاشهای خود را نسبت به قبل بیشتر کنند و  خودشان را به جامعه بهتر معرفی کنند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:  همسطح سازی پیاده روها در شهر توسط شهرداری با هزینه های زیادی اجرایی شده است و چهره شهر خوب شده است ولی وجود تیرهای برق در مسیر عبور معلول نتیجه آن نارضایتی به دنبال دارد.

وی افزود:  باید شهرداری  بصورت جدی مناسب سازی شهر را  دنبال کند تا شاهد خدمات رسانی بهینه تر به معلولین باشیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: مگر خرید یک ون جدید چقدر ارزش دارد و چطور است که موضوع پرداخت مالی 200 میلیون به یک حرکت فرهنگی در شهر اختصاص می دهیم،  ولی جامعه معلولین باید برای یک دستگاه ون منتظر توجه خاص ما باشند و اگر نگاهمان نگاه بهتری باشد می توانیم مشکلات جامعه معلولین را بهتر حل کنیم.

 

وی در پایان افزود: با تدبیری که کمیسیون عمران شورا و معاونت عمرانی شهرداری بخش از مشکلات این قشر در شهر کمتر شود .  


٠٩:٥١ - 1397/03/03    /    شماره : ٥٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج