ورود اعضا
جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > هنر " نه " گفتن به بعضي درخواستها ضرورت دارد / هزينه هاي شهرداري را مديريت بهتري كنيم


  چاپ        ارسال به دوست

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس :

هنر " نه " گفتن به بعضي درخواستها ضرورت دارد / هزينه هاي شهرداري را مديريت بهتري كنيم

14.00

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس" فیصل دانش" در چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس که با حضور شهردار بندرعباس و معاونین وی برگزار شد، بیان کرد: توجه به مقوله ي فرهنگ اهميت بسزايي دارد و در اين خصوص اعضای شورای شهر معتقدند که در زمینه های فرهنگی ميبايست  شهرداري ورود كرده و همكاري داشته باشد.

 

نائب رئیس شورای شهر با اشاره به یکی از دستور کارهای جلسه چهل و دوم که  کمک ۲میلیارد ریالی شهرداری بندر عباس از محل ماده ۱۷به ستاد اقامه نماز مبنی بر برگزاری اجلاس سراسری نماز ، خاطر نشان کرد :

 

هيچكدام از اعضاء شورا با نماز و اهداف مذهبی مخالف نیستند ولی معتقديم که اگر قرار باشد چنين مبلغي كمك شود، نمي بايست به برگزاري سمينار كمك كرد، با اين مبلغ ميشود كمك هاي مالي به بخش فرهنگي و مذهبي محلات انجام داد و اعتقاد دارم ميبايست از طريق سازمان متولي كه سازمان فرهنگي شهرداري است پيشنهاد داده شده و مديريت شود ، تا مردم از این مهم بهره بهتري ببرند.

وي گفت: باتوجه به آماری که توسط شهرداري ارائه شده بود، ماده ۱۷ شهرداری موجودي ندارد پس چطور ميشود  مبلغ ۲۰۰میلیون تومان را از اين ماده  پرداخت كرد!!

 

دانش بیان کرد:بعضی از دوستان وقتي بحث نماز، مذهب و دین مطرح می شود سکوت می کنند و تصميم قاطعي نمي گيرند،  بشكلي در چنين مواردي  قدرت " نه " گفتن را ندارند، فراموش نكنيم ما قسم خورده ايم كه به درخواست هايي كه به صلاح مردم است راي  مثبت بدهيم. براي حفاظت از أموال مردم لازم است جايي "آري "و جايي "نه" گفته شود.!!

 

نائب رئیس شورای شهر بندرعباس  گفت ، در چنين موضوعي وظيفه بعضي ادارات و سازمانهاي مرتبط دولتي چيست؟

آيا براي برگزاري چنين سمينار بزرگ و پر هزينه اي نميشود از طريق اداره كل ارشاد، تبليغات اسلامي و استانداري كمك گرفت ؟ شخصا اعتقاد دارم در هزينه كردن پول مردم در كارهاي غير ضرور ميبايست دقت نظر بيشتري داشت ، پاسخ من به اين درخواست يك "نه"  قاطع و محكم خواهد بود.!!  چون درآمد شهرداري از طريق مردم تأمين ميشود و ما ميبايست امانتدار اين پول باشيم.

 

فيصل دانش در ادامه صحبت هاي خود اشاره نمود ، شايسته است چنين موضوعاتي قبل از طرح در صحن علني،  در ابتدا به كميسيون هاي مربوطه ارجاع داده شود تا بصورت پخته تر وارد صحن شورا گردد.

 


٠٨:٢٢ - 1396/12/03    /    شماره : ٥٠٢٥    /    تعداد نمایش : ١٢٠خروج