ورود اعضا
جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > کلیات بودجه سال 97 شهرداری بندرعباس تصویب شد


  چاپ        ارسال به دوست

کلیات بودجه سال 97 شهرداری بندرعباس تصویب شد

کلیات بودجه سال آینده شهرداری در صحن علنی شورای اسلامی شهر به تصویب نمایندگان مردم بندرعباس رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با چند دستور کار در صحن علنی این شورا برگزار شد که مهمترین دستور کار آن، تصویب کلیات بودجه سال آینده شهرداری بندرعباس بود.

بودجه شهرداری مرکزی، مناطق سه گانه و سازمان های تابعه با رقمی معادل پنج هزار و 952 میلیارد ريال پس از ماه‌ها بررسی و کار کارشناسی در جلسات و کمیسیون‌های مختلف شهرداری و شورای اسلامی شهر، به تصویب رسید.

بر این اساس، کلیات بودجه شهرداری مرکزی و مناطق بندرعباس در سال 97 با رقمی معادل پنج هزار و 150 میلیارد ريال است که طبق برنامه‌های شهرداری در نظام بودجه سال آینده، از این میزان دو هزار و 500 میلیارد ريال بودجه جاری و دو هزار و 650 میلیارد ريال به بودجه عمرانی اختصاص یافته است.

لازم به ذکر است، بودجه جاری شهرداری بندرعباس در سال آینده 49 درصد مجموع و بخش عمرانی نیز 51 درصد از کل بودجه را به خود اختصاص داده است.

 

بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری بندرعباس 802 میلیارد ريال به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده و در مجموع بودجه سال آتی شهرداری بندرعباس نسبت به سال 96 بیش از 10 درصد افزایش داشته است.

 


١٣:٤٤ - 1396/11/30    /    شماره : ٥٠٢١    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج