ورود اعضا
جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت بودجه سال 97 شهرداری است/ خدمات رسانی بصورت گسترده برای عموم انجام گیرد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت :

تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت بودجه سال 97 شهرداری است/ خدمات رسانی بصورت گسترده برای عموم انجام گیرد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : ورود به محلات کمتر توسعه یافته و تکمیل پروژه های نیمه تمام از اولویت های بودجه سال 97 شهرداری است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، " اسلام باوقار" در چهل و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، که با حضور شهردار بندرعباس و با دستور کار بودجه سال 97 شهرداری برگزار شد، بیان کرد: اعضای شورای شهر بندرعباس، کار بررسی و رسیدگی به لایحه بودجه شهرداری را درچندین جلسه مستمر و روزانه در دستور کار خود قرار دادند و تلاش شد که بودجه 97 شهرداری بصورت واقعی تر دیده شود.

وی گفت: برنامه ریزی برای توسعه شهر، ساماندهی، مرمت و لایروبی خورهای سطح شهر، تکمیل تقاطع های هم سطح و غیر همسطح، احداث پارکها و فضای سبز درون محلات، بهسازی بافتهای فرسوده و.... از جمله پروژه های شاخص در سال 1397 شهرداری بندرعباس است.

رئیس شورای شهر بندرعباس در ادامه خاطر نشان کرد: اولویت بودجه پروژه های نیمه تمام بوده و پروژه جدید براساس درخواست مردم تعریف شده است و باید خدمات رسانی بصورت گسترده در سطح شهر و برای عموم انجام گیرد.

باوقار در ادامه با تقدیر وتشکر از تلاشهای مجموعه شهرداری در راستای توسعه فضای سبز شهر بندرعباس، گفت: در مناطق سه گانه شهرداری بندرعباس بوستانهایی دیده شده است و بوستای بیش از ده هکتار در بودجه دیده شود تا ارمغانی شایسته به مردم باشد و همه از آن منتفع شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: کلیات بودجه شهرداری مرکزی و مناطق سه گانه شهرداری بندرعباس در سال 97 با رقمی معادل پنج هزار و 150 میلیارد ريال است که طبق برنامه‌های شهرداری در نظام بودجه سال آینده، از این میزان دو هزار و 500 میلیارد ريال بودجه جاری و دو هزار و 650 میلیارد ريال به بودجه عمرانی اختصاص یافته است.

وی گفت: بودجه جاری شهرداری بندرعباس در سال آینده 49 درصد مجموع و بخش عمرانی نیز 51 درصد از کل بودجه را به خود اختصاص داده است و بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری بندرعباس 802 میلیارد ريال به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده و در مجموع بودجه سال آتی شهرداری بندرعباس نسبت به سال 96 بیش از 10 درصد افزایش داشته است.

 

 


١٣:٣٥ - 1396/11/30    /    شماره : ٥٠٢٠    /    تعداد نمایش : ١٦٣خروج