ورود اعضا
سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > مشکل اساسی شهر بندرعباس بافت فرسوده و ورود فاضلاب به دریا است


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس شورای شهر بندرعباس:

مشکل اساسی شهر بندرعباس بافت فرسوده و ورود فاضلاب به دریا است

رئیس شورای  اسلامی شهر بندرعباس بیان داشت: مشکل اساسی شهر بندرعباس که به چشم می آید بافت فرسوده است. خواسته اصلی مردم در تمامی ادوار گذشته و حال از کاندیداهای شورای شهر و مجلس حل مشکل بافت فرسوده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "اسلام باوقار"  در نشست مشترک با استاندار هرمزگان وی با اشاره به معضل ورود فاضلاب به دریا، عنوان کرد: متاسفانه فاضلاب همچنان یک مشکل اصلی شهر بندرعباس است و مردم با فاضلاب با گذشته ۳۰ سال دست به گریبان هستند. واقع امر این است که فاضلاب منبع اصلی آلودگی دریا است و از طرفی نباید فراموش کنیم که فاضلاب صنعتی در غرب استان هم یک عامل آلودگی دریا است.

باوقار با اشاره به معضلات شهرک پیامبراعظم، افزود: دغدغه مردم شهرک پیامبر اعظم ایجاد زیرساخت های اولیه شهری است. ساکنان شهرک پیامبر اعظم(ص) عنوان می کنند اگر جزو شهر نیستند چرا باید در انتخابات شورای شهر بندرعباس شرکت کنند و اگر شهرک پیامبراعظم بخشی از شهر بندرعباس است چرا توجهی به زیرساختها و رفع مشکلات خدمات دهی شهری نمی شود.

وی افزود: مسکن و شهرسازی به عنوان متولی اصلی ساماندهی شهرک پیامبر اعظم پاسخگوی مردم نیستند و مردم خسته و دلسرد از وعده های مسئولان شده اند.

رئیس شورای شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: بازار ماهی فروشان به یک دغدغه در شهر تبدیل شده است و خریداران غرفه های بازار ماهی فروشان نگران آینده هستند و بارها به شورای شهر مراجعه کرده اند. اگر در گذشته اشتباهی شده است و بازار ماهی فروشان در جایی اشتباه بنا شده است مردم امروز نباید تاوان بدهند.

 

باوقار عنوان کرد: آب شیرین کن هایی که در سواحل استان ایجاد می شود. هیچ اثری برای مردم بندرعباس ندارد. با توجه به مشکلات بی آبی مردم استان و شهر بندرعباس باید سهمی از تولید آب شیرین کن ها داشته باشند. توقع مردم این است که  اگر آب شیرین کنی در ساحل بندرعباس ساخته می شود اول مردم این شهر باید بهره مند شوند.


١٤:٠٤ - 1396/08/17    /    شماره : ٤٥٨٣    /    تعداد نمایش : ٦١خروج