ورود اعضا
سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > احداث آب شیرین کن ها در نزدیکی دریا کاری غیر علمی است


  چاپ        ارسال به دوست

فرزانه آرامش، عضو شورای شهر بندرعباس:

احداث آب شیرین کن ها در نزدیکی دریا کاری غیر علمی است

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: احداث آب شیرین کن ها در نزدیکی دریا کاری غیر علمی است و مشکل محیط زیستی و شوری زیاد دریا و شوره زار شدن زمین بوجود آورده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، فرزانه آرامش" در نشست مشترک با استاندار هرمزگان با اشاره به بافت فرسوده در شهر بیان کرد: شهر بندرعباس نیازمند توجه بیشتر مسئولان به امر نوسازی و بهسازی بافت فرسوده است و حدود 43 درصد از بافت شهر را بافتهای فرسوده تشکیل می دهند که باید با همکاری همه دستگاههای اجرایی مربوطه این معضل حل شود.

وی گفت: مشکلات موجود در بافت فرسوده بندرعباس سبب شده که این بافت همچنان به شکل منطقه ای محروم باقی بماند و از نظر دریافت خدمات شهری  از حداقل خدمات شهری محروم هستند.

رییس کمیسیون بهداشت، سلامت وخدمات شهری شورای شهر بندرعباس گفت: وضعیت آلودگی ها در نوار ساحلی بندرعباس و ورود فاضلاب به دریا یک معضل و مشکل اساسی در شهر است که باید برای نجات خورهای بندرعباس تدابیری اندیشیده شود تا شاهد کاهش آلودگی در شهر باشیم.

 

وی با اشاره به نبود زیرساختهای فرهنگی کافی در بندرعباس بیان کرد: متاسفانه شهر بندرعباس از زیر ساختهای فرهنگی کافی برخوردار نیست و یکی از راههای رسیدن به توسعه گسترش فرهنگ در جامعه است که باید فعالیت‌های فرهنگی درجامعه بیشتر شود تا شاهد ارتقا فرهنگ و توسعه همه‌ جانبه استان باشیم.


١٤:٠١ - 1396/08/17    /    شماره : ٤٥٨١    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج