ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > یکی از شاخص های عملکرد مدیران اهمیت دادن به اقامه نماز جماعت و اول وقت باشد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس شورای شهربندرعباس:

یکی از شاخص های عملکرد مدیران اهمیت دادن به اقامه نماز جماعت و اول وقت باشد

پرویز سالاری در همایش دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان به میزبانی شهرداری بندرعباس افزود: یکی از شاخص های عملکرد مدیران در دستگاه های اجرایی، اهمیت دادن به اقامه نماز جماعت و اول وقت باشد.

وی بیان داشت: نشست های شورای اداری و دیگر جلسات نباید همزمان با وقت نماز باشد چرا که شرط قبولی اعمال و رفتار و فعالیت های ما به نماز بستگی دارد.

رئیس شورای شهر بندرعباس اظهارکرد: دیده شده که نمازخانه برخی اماکن عمومی، دستگاه های اداری و هتل ها به صورت اتاقی کوچک است که باتوجه به اینکه در کشوری اسلامی زندگی می کنیم باید شهرداری ها، دستگاه های نظارتی و نظام مهندسی بازدیدی از این اماکن داشته باشند و تغییراتی در نماز خانه آن ایجاد کنند.

سالاری همچنین با اشاره به مهم شمردن جنگ فرهنگی و نرم گفت: شهدای جنگ نرم با سخت تفاوت دارند چرا که در جنگ سخت خون افراد جاری شده و جوششی ایجاد می کرد اما معتادان قربانیان جنگ نرم هستند که با اعتیاد به مواد مخدر از بین می روند و یا از طریق شبکه های ماهواره ای و مجازی به انحراف کشیده می شوند که در واقع قربانیان ناتوی فرهنگی هستند که به راحتی از کنار آنها می گذریم.

وی گفت: باید برای همه اقشار مختلف مردم ، مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و خانواده های آنان برنامه داشته باشند، چرا که در جنگ نرم دشمنان جوانان را مورد هدف قرار داده اند و می خواهند کانون خانواده ها را از بین ببرند.


٠٨:٢٥ - 1396/04/19    /    شماره : ٤١٧٣    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج