ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > بهسازی گلزار شهدای بندرعباس در آینده ای نزدیک


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس خبرداد:

بهسازی گلزار شهدای بندرعباس در آینده ای نزدیک

شهردار بندرعباس گفت: هر چه زیرساخت‌های فرهنگی را در سطح شهر تعمیم دهیم به‌طور حتم می‌توان به نتایج بزرگ‌تر و بهتری دست‌پیدا یابیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، "عباس امینی زاده "با حضور در 234امین جلسه شورای شهر بندرعباس با بیان اینکه یکی از سمن‌هایی که در سالیان اخیر به‌خوبی در انجام تعهداتش به‌خوبی عمل کرده کانون پدران آسمانی هرمزگان است، خاطرنشان کرد: هر چه زیرساخت‌های فرهنگی را در سطح شهر تعمیم دهیم به‌طور حتم می‌توان به نتایج بزرگ‌تر و بهتری دست‌یافت که برای آن نیازمند برنامه‌ریزی و حمایت از سمن‌ها است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه برای بهبود امورات این کانون ساختمانی را تحویل این سازمان مردم‌نهاد دادیم تا بتواند بیش‌ازپیش در انجام فعالیت‌هایش موفق باشد، اضافه کرد: در خصوص بهسازی گلزار شهدای بندرعباس نیز براساس طرح جامعی که پیش‌بینی‌شده و در دستور کار قرارگرفته امیدواریم در سال 96 با بودجه پیش‌بینی‌شده بتوانیم در فازهای مختلف آن را عملیاتی کرده و بتوانیم گلزار شهدایی درخور شأن شهدا نیز در بندرعباس داشته باشیم.شهردار بندرعباس گفت: تمهیدات در نظر گفته‌شده برای تعطیلات نوروزی باعث شد تا در اسکان مهمانان نوروزی و همچنین مسائل شهری به مشکل برنخوریم.

امینی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از همراهی و همکاری اعضای شورا در تحقق برنامه‌های این نهاد اجتماعی در سال 95، افزود: علی‌رغم تمامی کمبود نقدینگی‌ها شاهد انجام پروژه‌های بزرگی در سطح شهر بودیم که بدون هماهنگی با اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس محقق نمی‌شد.

وی در خصوص فعالیت‌های این نهاد در تعطیلات نوروزی تصریح کرد: یکی از مباحثی که هرساله با آن مواجه هستیم بحث میزبانی از مهمانان نوروزی است که خوشبختانه امسال با تمهیدات در نظر گرفته‌شده به بهترین شکل ممکن این امر صورت گرفت.

امینی زاده با اشاره به اینکه با توجه به‌پیش‌بینی اتفاقات نیز معاونت خدمات شهری با هماهنگی سایر دستگاه‌ها اجرایی توانست در این مدت فعالیت مناسبی داشته باشد، اظهار کرد: 9 بوستان در سطح شهر بندرعباس درگیر میزبانی از مهمانان نوروزی بود و علی‌رغم تمامی مشکلات ازجمله بارندگی شدید در هفته ابتدایی با پیش‌بینی سالن های سرپوشیده برای اسکان اضطراری و هماهنگی با دستگاه‌های مختلف اجرایی و حمایت‌های فرمانداری بندرعباس و استانداری هرمزگان به مشکل عمده‌ای برنخوردیم و امسال با همکاری همه‌جانبه شاهد میزبانی مناسبی از مهمانان نوروزی بودیم.

وی با بیان اینکه در 9 بوستان شهر بندرعباس پذیرش 25 هزار چادر پیش‌بینی‌شده بود، افزود: آماده‌سازی سالن های ورزشی جهت اسکان اضطراری، افزایش ساعت کار رانندگان حمل‌ونقل عمومی، توزیع برشور راهنما و کیسه‌زباله و رفع نقص سیستم‌های روشنایی در محل‌های اسکان از دیگر اقدامات ستاد تسهیلات سفر شهرداری بندرعباس بود.

شهردار بندرعباس با اشاره به جمع‌آوری زباله‌های محل اسکان مسافران نوروزی به‌صورت سه نوبت، اضافه کرد: راه‌اندازی نرم‌افزار شهریار و ساماندهی سرویس‌های بهداشتی در بوستان‌های شهر بندرعباس از دیگر اقدامات انجام‌شده بود.

 

امینی زاده با بیان اینکه 8 هزار و 874 چادر در بوستان ولایت، 8 هزار و 450 چادر بوستان دولت و 5 هزار و 40 چادر بوستان خلیج‌فارس به‌عنوان مهم‌ترین بوستان‌های شهر بندرعباس اسکان یافتند، تصریح کرد: در طول ایام تعطیلات نوروزی 50 هزار چادر در بوستان‌های شهر بندرعباس اسکان یافتند.  


٠٩:١٩ - 1396/01/21    /    شماره : ٣٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج