ورود اعضا
پنج شنبه ٠٣ خرداد ١٣٩٧
ساعت
اوقات شرعی
اخبار > هفته پدران آسمانی فرصتی برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌ها است


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر کانون فرزندان شاهد هرمزگان:

هفته پدران آسمانی فرصتی برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌ها است

دبیر کانون فرزندان شاهد هرمزگان گفت: هفته پدران آسمانی فرصتی برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و امام و شهدا است.

مهدی احترامی در نشست شورای شهر بندرعباس که در بخشی از آن از شماری از فرزندان شاهد و ایثارگر هرمزگان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند، اظهار کرد: هفته پدران آسمانی فرصتی ارزشمند برای رجوع به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدا و امام شهدا است که نام‌گذاری یک هفته به این عنوان، صرفا در استان هرمزگان است که ظرفیت ارزشمندی بشمار می‌رود.

دبیر کانون پدران آسمانی استان هرمرگان ادامه داد: کانون فرزندان شاهد از سال 87 فعالیت خود را در هرمزگان آغاز کرد و فعالیت‌های این کانون اکنون به حدی گسترده و فراوان است که در سایه مراقبت‌های اعضای شورای مرکزی کانون توانسته‌ایم عواملی که ممکن است یک تشکل مردمی را به حاشیه و تنش ببرد را از سر راه برداریم.

وی خاطرنشان کرد: از 3 سال قبل به یک تشکل جامع تبدیل شدیم و کارگروه علمی کانون پدران آسمانی هرمزگان به سمت رشد توانمندی‌های علمی فرزندان شاهد گام برداشت تا هر فرزند شهیدی در هرمزگان یک پله در حوزه تحصیلات خود رشد کند و الحمدالله این موفقیت اکنون کسب شده است و با موفقیت به پیش می‌رود.

دبیر کانون پدران آسمانی هرمزگان با بیان این که امسال نیز برنامه‌های متنوعی را برای هفته جاری در نظر گرفته‌ایم که با موضوعات متنوع و با محوریت مساجد و محلات و از سوی فرزندان شاهد به اجرا در می‌آیند.

احترامی در پایان عنوان کرد: ویزیت رایگان پزشکانی که فرزندان شاهد هستند نیز در نقاط مختلف خواهیم داشت و برنامه ویژه هفته پدران آسمانی را نیز در قالب جشن پدران آسمانی بعد از نماز مغرب و عشا در سالن حوزه علمیه خواهران در روز دوشنبه خواهیم داشت.

 

 


٠٩:١٢ - 1396/01/21    /    شماره : ٣٩٧٢    /    تعداد نمایش : ٦٥خروج