ساعت
اوقات شرعی
اخبار > مردم بیش از هر زمانی به همراهی ما نیاز دارند / افزایش قیمت ارز باعث افسردگی بسیاری از بازاریان شده استحق


  چاپ        ارسال به دوست

آبتین امیری ،عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

مردم بیش از هر زمانی به همراهی ما نیاز دارند / افزایش قیمت ارز باعث افسردگی بسیاری از بازاریان شده استحق

🔸عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: دشمن هیچگاه دلسوز ما نیست  و ما نباید از دشمنان خود انتظار همراهی داشته باشیم، اما باید پرسید، خودمان برای خودمان چه کردیم؟


🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، آبتین امیری در یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: ارزش  پول ملی،مهمترین مولفه اقتدار و امنیت ملی است.افزایش تصاعدی قیمت ارز باعث گسترش فقر و سردرگمی مردم شده است.


🔸عضو کمیسیون خدمات شهری شورای شهر بندرعباس افزود: مردم بیش از هر زمانی به حمایت و همراهی ما نیاز دارند،باید با بسته های حمایتی از اقشار آسیب پذیر جامعه، آثار این نوسان ارز را مهار کرد.


🔸وی با اشاره به آثار مخرب اجتماعی نوسان ارز، ادامه داد:  بندرعباس شهری تجاری است،افزایش قیمت ارز، بسیاری از مغازه داران و بازاریان را افسرده کرده است. دلیل سکوت مسئولین مرتبط با این معضل قابل هضم نیست.


🔸امیری دررابطه با وضعیت نهادهای ارائه دهنده خدمات عمومی، تصریح  کرد: افزایش قیمت ارز، ارائه خدمات شهری را به شهروندان دچار مشکل کرده است،ادامه این روند سبب ورشکستگی شهرداری ها در سراسر کشور خواهد شد.


🔸عضو شورای شهر بندرعباس بیان کرد: اگر هر مسئولی کار خود را درست انجام دهد، یک عضو شورا ناچار نخواهد بود که در حوزه هایی ورود کند که مستقیم به وی مربوط نیست.


🔸وی خاطرنشان کرد: ضعف مدیریت و محافظه کاری برخی مسئولین، سبب شده بسیاری از وظایف آن بر دوش اعضای شورا و سایر نهادهای عمومی بیفتد که این موضع بسیاری از اولویت های مهم شهری را تحت شعاع قرار می دهد.


🔸امیری گفت:شورا بجای اینکه پیگیر توسعه شهری باشد مشغول حل مشکلات شخصی شهروندان شده است.مشکلاتی که به دلیل ضعف برخی مدیران بر شهروندان تحمیل شده است.


٢٠:٥٨ - 1399/04/29    /    شماره : ١٠٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٢١خروج