ساعت
اوقات شرعی
اخبار > پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، به مناسبت سالروز فتح خرمشهر


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

🔶🔸فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس طی پیامی فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهررا تبريک و تهنيت گفت.🔶🔸 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، متن این پیام بدین شرح است:


🔶🔸سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان امام خمینی (ره) است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد. ”


🔶🔸سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.


🔶🔸بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.


🔶🔸اینجانب سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر را به محضر تمامی رزمندگان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و همه مردم بزرگوار شهر بندرعباس تبریک گفته و توفیقات روز افزون همگان را از خداوند بزرگ خواستارم. توفیق روزافزون همه ملت ایران را در پاسداری از آموزه های این حماسه بزرگ و حفظ آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز از پروردگار متعال خواستارم.


٢٣:٠٢ - 1399/03/02    /    شماره : ١٠١٢١    /    تعداد نمایش : ١٠خروج